Branża ITRynek

Zakończyło się kolejne spotkanie Akademii Integracji AB

Jest to cykliczne spotkanie największych firm z sektora Enterprise. Tym razem odbyło się na Zamku Gniew. W dniach 22-23 września AB gościł, ponad 150 przedstawicieli integratorów i producentów z całej Polski.

Zakończyło się kolejne spotkanie Akademii Integracji AB

Akademia Integracji pełni bardzo ważną rolę w umacnianiu więzi z partnerami. Dzięki niej mamy możliwość nie tylko przekazywania wiedzy na temat najnowszych trendów dla sektora enterprise, ale również prowadzenia rozmów biznesowych w swobodniejszej atmosferze. Od ponad 25 lat stawiamy na budowę trwałych relacji z klientami, m.in. dzięki temu w segmencie dystrybucji z wartością dodaną (VAD) zanotowaliśmy w Polsce wzrost o 23% rok do roku, podczas gdy cały rynek spadł o 4%” – mówi Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A.

Hasło przewodnie ostatniej edycji Akademii Integracji to „Partnership is the key to success”, dlatego też AB zaprosiło do współpracy swoich czołowych partnerów biznesowych. Uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji takich producentów jak Dell, EATON, HPE, Aruba i Lenovo. Dotyczyły one m.in. nowości w segmencie serwerów i rozwiązań storage czy integracji sieci zasilającej z infrastrukturą IT.

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/AGD/RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność operacyjną w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *