Branża ITBiznes

Zapraszamy do udziału w konkursie i konferencji Digital Champions 2019!

Jeszcze do 7 października 2019 r. można zgłaszać się w Konkursie Digital Champions organizowanym przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji oraz zdobyć nominację w jednej z czterech kategorii: Cyfrowy Produkt/Usługa, Cyfrowa Transformacja, Cyfrowy Ekosystem, Osobowość Cyfrowego Biznesu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i konferencji Digital Champions 2019!

Startujący w Konkursie mają okazję dołączyć do elitarnej społeczności firm i osób nominowanych do tej prestiżowej nagrody. Ich dokonania oceni Kapituła złożona z uznanych ekspertów i praktyków cyfrowej transformacji. Konkurs Digital Champions to również promocja sukcesów nominowanych firm w mediach takich, jak ITwiz.

Digital Champions to także Konferencja. Forum „Digital Champions” od 6 lat gromadzi ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów, działających na rzecz cyfrowej transformacji. Tegoroczna edycja pod hasłem CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE AND POLITICS odbędzie się 14-15 listopada 2019 r. w Google for Startups Campus in Warsaw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – już dziś można się zarejestrować, wytarczyć wejść na stronę www.digitalchampions.pl.

Naszym głównym celem w tym roku jest odkrywanie taktyk, praktyk i rozwiązań, które pomagają osiągnąć większą konkurencyjność w biznesie i na arenie społeczno-politycznej. Zbadamy wątek hiperkonkurencji – wysoce nieprzewidywalnego, burzliwego, niestabilnego środowiska gospodarczego i politycznego, powstającego w wyniku przyspieszających innowacji technologicznych. Będziemy również wracać do wybranych wątków z lat ubiegłych, pokazując ich nowe, aktualne aspekty” – mówi o tegorocznej tematyce Digital Champions Borys Stokalski, Partner Rethink, odpowiedzialny za program Forum.

Dwudniowe Forum to potężna dawka wiedzy, inspiracji, dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Podczas licznych debat, warsztatów, wywiadów i prelekcji ważne są przede wszystkim integracja, najnowsze trendy, praktyczne podejście i doskonała atmosfera. Digital Champions łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi, którzy na tej drodze odnieśli realne sukcesy. Uczestnikami sesji są również innowatorzy i badacze łączący światy nauki, sztuki i technologii. Ta różnorodność branż, funkcji i perspektyw daje unikatowe doświadczenie wymiany wiedzy i dobrych praktyk dotyczących najważniejszych aspektów TECHNOEWOLUCJI w biznesie, kulturze i życiu społecznym.

Nagrania sesji oraz pełna galeria zdjęć z ubiegłorocznej edycji dostępne są na www.digitalchampions.online.

W trakcie tegorocznej edycji planowana jest transmisja internetowa wszystkich sesji odbywających się na sali plenarnej. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w konferencji osobiście, będzie istniała możliwość zapisu na live streaming (na podany adres w dniu konferencji zostanie wysłany link do transmisji). Szczegóły i formularz rejestracyjny na www.digitalchampions.pl.

Misją Digital Champions są:

  • ·       Budowanie świadomości możliwości i wyzwań związanych z przyspieszającym procesem techno-ewolucji,
  • ·       Udostępnianie rozwiązań i najlepszych praktyk związanych z cyfrową transformacją różnych dziedzin i branż,
  • ·       Wspieranie cyfrowej transformacji dojrzałych organizacji,
  • ·       Prezentacja ciekawych pomysłów i osiągnięć innowacyjnych startup’ów oraz wspieranie ich rozwoju,
  • ·       Łączenie ludzi, przedsięwzięć biznesowych i idei.
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *