Zmiany kadrowe

Grupa Fellowmind ma nowego dyrektora generalnego

Od 1 lutego 2025 roku jest nim Ville Hemmilä. Menedżer jest związany z Fellowmind od 18 lat. Zajmował w firmie różne stanowiska kierownicze – ostatnio był dyrektorem regionalnym w Finlandii i Polsce. Ville Hemmilä zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Ernsta-Jana Stigtera.

Grupa Fellowmind ma nowego dyrektora generalnego

„Jestem wdzięczny zarządowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Pracując w tej firmie na różnych stanowiskach i funkcjach przez ostatnie 18 lat, nie jestem typowym liderem korporacyjnym. Nasza wizja tworzenia „Connected Companies”, która pomaga rozbijać silosy, zapewnia skalowalność i napędza innowacje, wgląd i przewagę konkurencyjną za pośrednictwem jednej platformy, jest teraz rzeczywistością dla naszych klientów. Dzięki wprowadzeniu sztucznej inteligencji do procesów biznesowych naszych klientów, możemy jeszcze bardziej pomóc im w rozwoju i wydajności. Jestem dumny, że mogę współpracować z naszymi 2200 utalentowanymi pracownikami w całej Europie i z niecierpliwością czekam na lata dalszego rozwoju, innowacji i sukcesów klientów” – skomentował Ville Hemillä, nowy CEO grupy Fellowmind.

Theo Rinsema, przewodniczący zarządu Fellowmind, dodał: “Dzięki udokumentowanym osiągnięciom i bogatemu doświadczeniu w naszej branży, Ville Hemmilä ma wyjątkową pozycję, aby poprowadzić Fellowmind do kolejnego rozdziału w rozwoju i innowacji. Podróż Ville z Fellowmind rozpoczęła się w 2007 roku jako kierownika projektu i od tego czasu awansował na różne stanowiska. Ten postęp nie tylko podkreśla jego talent i zaangażowanie, ale także świadczy o jego głębokim zrozumieniu kultury, wartości i celów naszej organizacji”.

Fellowmind – jako wiodący partner Microsoft – wykorzystuje najnowocześniejsze technologie koncernu, aby przyspieszyć transformację cyfrową swoich klientów. Firma działa w 40 lokalizacjach w Holandii, Danii, Finlandii, Niemczech, Polsce i Szwecji. Obsługuje klientów z różnych sektorów, w tym produkcji, motoryzacji, usług finansowych, sektora publicznego, opieki zdrowotnej i handlu detalicznego. W 2023 roku Fellowmind osiągnął obrót w wysokości 360 mln euro.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *