Zmiany kadrowe

Adam Dyszkiewicz nowym Business Development Managerem & Solution Evangelist w Lenovo Polska

Do polskiego oddziału Lenovo dołączył Adam Dyszkiewicz – menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży IT. Objął stanowisko Business Development Managera & Solution Evangelist – odpowiedzialny będzie m.in. za rozwój sprzedaży portfolio urządzeń dedykowanych do biznesu.

Adam Dyszkiewicz nowym Business Development Managerem & Solution Evangelist w Lenovo Polska

W branży IT Adam Dyszkiewicz zajmował dotychczas stanowiska w obszarze sprzedaży, zarządzania produktem, marketingu i services. Do zespołu Lenovo przeszedł z Fujitsu, gdzie w ostatnim czasie był odpowiedzialny za dystrybucję i rozwój sprzedaży rozwiązań Data Center oraz edukację rynku.

Swoje doświadczenie wykorzystać ma do rozwoju sprzedaży oferty biznesowej Lenovo, a także poszerzania wiedzy klientów i partnerów firmy na temat portfolio produktów, dostępnych usług oraz  rozwiązań Lenovo. Ponadto będzie też wspierał bezpośrednio sprzedaż, aby zmaksymalizować wyniki marki Lenovo w Polsce, informują przedstawiciele spółki.

Adam Dyszkiewicz posiada dyplom magistra inżyniera Politechniki Warszawskiej na kierunku Informatyka. Ukończył także wyższe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *