Branża ITRynek

Agencja Badań Medycznych wykorzysta system Comarch ERP Egeria

Zintegrowane rozwiązanie pozwoli m.in. na usprawnienie obszarów, takich jak gospodarka finansowa, obsługa księgowa, a także kadry i płace. Zapewni też funkcjonalność wspierającą zarządzanie operacjami Agencji Badań Medycznych, co przełoży się m.in. optymalizację wykorzystania zasobów tej instytucji.

Agencja Badań Medycznych wykorzysta system Comarch ERP Egeria

Agencja Badań Medycznych będzie korzystać ze zintegrowanego systemu Comarch ERP Egeria w kluczowych obszarach działalności. System pozwoli m.in. na standaryzację i optymalizację procesów. Zapewni też dostęp do rozbudowanych analiz wspierających podejmowanie decyzji, co przełoży się na zwiększenie efektywność działania jednostki oraz usprawni wykorzystanie jej zasobów.

Istotnym warunkiem wyboru zintegrowanego rozwiązania wspierającego zarządzanie dla Agencji Badań Medycznych, która zapewnia rozwój badań w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, była kwestia zgodności nowego rozwiązania ze zmieniającymi przepisami. System Comarch ERP Egeria posiada budowę modułową, która – zdaniem przedstawicieli producenta – umożliwia elastyczną konfigurację procesów i przystosowanie systemu do zmian zachodzących w organizacji. W efekcie, rozwiązanie jest godne z obowiązującymi przepisami prawa i stale aktualizowane.

Wdrożenie systemu potrwa niemal 2 lata i będzie realizowane w dwóch etapach. W ramach projektu firma Comarch zapewni też m.in. kompleksowe szkolenia oraz wsparcie techniczne rozwiązania przez okres 3 lat. Projekt obejmuje także wsparcie konsultingowe ze strony specjalistów firmy Comarch. Łączna wartość umowy sięga ponad 6,8 mln zł.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *