Rynek

Altkom Akademia rozwija działalność międzynarodową

Jedna z największych polskich firm szkoleniowych – Altkom Akademia – rozpoczęła globalną ekspansję.  Spółka otworzyła niedawno przedstawicielstwo w Dubaju, a od najbliższej niedzieli bierze udział w jednym z największych wydarzeń branży technologicznej na świecie - targach Gitex Technology Week, odbywających się w tym samym mieście.

Altkom Akademia rozwija działalność międzynarodową
Wizualizacja stoiska targowego Altkom Akademii (materiały prasowe)

Poza Polską Altkom Akademia obecna jest już w Europie Zachodniej. Jak informują przedstawiciele firmy, teraz przyszedł czas na dalszy rozwój międzynarodowy. “Nasz nowy kierunek to Zatoka Perska. W czasie Gitex Technology Week chcemy pokazać się na światowym rynku i nawiązać relacje z firmami przede wszystkim z Bliskiego Wschodu” – powiedziała Joanna Mihułka, prezeska Altkom Akademii.

Przypomnijmy, że Targi Gitex Technology Week to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń na świecie dla branży nowych technologii i IT. Obecność ponad 4 700 wystawców stwarza świetną okazję do przeglądu światowych rozwiązań i trendów oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Na targach pojawiają się największe światowe firmy m.in. Huawei, Intel, Cisco, Microsoft czy Honeywell. Jest to jedyny event prezentujący współczesne wizje technologiczne na tak dużą skalę. W ciągu pięciu dni targów odbywają się liczne konferencje, a także spotkania branżowe, pozwalające na nawiązanie relacji z kluczowymi rynkowymi graczami.

“Jesteśmy jedyną polską firmą szkoleniową biorącą udział w targach w Dubaju. Dla nas to szansa pokazania się światowym firmom i nawiązania bliskich relacji na rynku Zatoki Perskiej. Chcemy zadomowić się tutaj na dłużej i stać się uczestnikiem tego typu imprez nie tylko w Dubaju” – dodał Rafał Poszwiński, Export Manager w Altkom Akademii.

W targach w Dubaju Altkom Akademia uczestniczy dzięki wsparciu programu „Go to brand” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *