Zmiany kadrowe

Aneta Bartnicka nowym prezesem zarządu Dimension Data Polska

Dimension Data, globalny integrator oraz dostawca usług zarządzanych dla hybrydowego środowiska IT, poinformował o zmianach osobowych w zarządzie polskiego oddziału spółki. Po 27 latach sprawowania funkcji prezesa, Marek Kobielski odchodzi z firmy. Z dniem 11 czerwca zastąpiła go Aneta Bartnicka. Aneta Bartnicka nowym prezesem zarządu Dimension Data PolskaAneta Bartnicka ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych. Poprzednio pełniła funkcję wiceprezes zarządu S4E i przez blisko rok odpowiadała za finanse tej spółki giełdowej. Wcześniej przez 7 lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w Dimension Data Polska, gdzie od 2017 r. była także prokurentem.

W latach 2004-2011 była związana z NextiraOne, jako szef zespołu sprawozdawczości i analiz, a w latach 1999-2004 z Alcatel e-Business Distribution. Aneta Bartnicka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu podatków.

Wierzę, że moje doświadczenie wyniesione z poprzednich stanowisk w połączeniu z umiejętnościami i zaangażowaniem zespołu zapewni dalszy rozwój naszej firmy w Polsce, szczególnie w bliskiej perspektywie integracji Dimension Data z NTT. Chcemy realizować kolejne wyjątkowe projekty, zdobywać nowych klientów i nieustannie wspierać cyfrowe przemiany” – powiedziała Aneta Bartnicka.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *