Zmiany kadrowe

Arkadiusz Terlikowski obejmie stanowisko dyrektora IT w Avivie

Dołączy on do zespołu zarządzającego Grupą Aviva w Polsce i zostanie powołany do zarządu Aviva sp. z o. o. Arkadiusz Terlikowski zastąpi Piotra Jachimczyka, który w wyniku rezygnacji odszedł z Avivy z końcem marca br.

Arkadiusz Terlikowski obejmie stanowisko dyrektora IT w Avivie

Arkadiusz Terlikowski ma 18-letnie doświadczenie jako menedżer IT w instytucjach finansowych. Ostatnio (w latach 2016-2019) pełnił funkcję Chief Information Officer w Nationale-Nederlanden Polska, gdzie dokonał transformacji IT i wprowadził rozwiązania chmurowe. W latach 2012-2016 był dyrektorem IT w towarzystwie ubezpieczeń Link4. Wcześniej pracował w Citibanku, gdzie m. in. współtworzył Regionalne Centrum Operacji w Olsztynie, zarządzał regionalnymi centrami kompetencji i brał udział w tworzeniu Globalnego Centrum Operacji IT. W Banku Handlowym był m. in. Dyrektorem Infrastruktury, odpowiadając za całość infrastruktury serwerowej.

Dziękuję Piotrowi Jachimczykowi za zarządzanie obszarem IT przez ostatnie pięć lat, podczas których zmieniliśmy oblicze technologiczne Avivy. Witam wśród nas Arkadiusza Terlikowskiego i życzę mu pomyślności w dalszej transformacji cyfrowej naszej firmy” – powiedział Adam Uszpolewicz, prezes zarządu Avivy.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *