Zmiany kadrowe

Arthur Szabelski dyrektorem finansowym w Transition Technologies PSC

Menedżer z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem – m.in. w obszarach księgowości, planowania i analizy finansowej, audytu, controllingu i finansów oraz transformacji biznesowej – wspierał będzie realizację strategii spółki, która zakłada rozwijanie i dostosowywanie usług na potrzeby cyfryzacji biznesu i przemysłu u klientów na całym świecie.

Arthur Szabelski dyrektorem finansowym w Transition Technologies PSC

Arthur Szabelski doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych firmach, co wraz z szeroką znajomością specyfiki biznesu z perspektywy branży IT, jest uzupełnieniem jego kluczowych kompetencji, wskazują przedstawiciele TT PSC. Zanim dołączył do tej spółki był m.in. Senior Manager w Carrier Commercial Refrigeration, Lead Auditor w United Technologies, Compliance Accountant w Accenture, a także Financial Controller Poland w Corporation oraz Analyst w EOTRON.

„Dołączam do utalentowanego zespołu w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży IT. Do moich zadań będzie należało m.in. wspieranie zespołów operacyjnych TT PSC oraz dbanie o kondycję finansową spółki. Jednak moją kluczową rolą, jako CFO, będzie aktywne kształtowanie strategii firmy w taki sposób, by jeszcze bardziej zdynamizować jej rozwój oferując klientom sprawdzone usługi wykorzystujące potencjał wiodących technologii i oprogramowania” – skomentował Arthur Szabelski, CFO w TT PSC.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *