BranżaRynek

Atende Partnerem Roku 2022 firmy Fortinet

Podczas niedawnego wydarzenia Fortinet Security Day 2022 – poświęconego współczesnym wyzwaniom przedsiębiorstw w zakresie cyberbezpieczeństwa – w trakcie wieczornej gali, firma Atende otrzymała wyróżnienie Partner Roku 2022. Nagrodę przyznano za wysoką dojrzałość i doskonałość w realizacji innowacyjnych projektów opartych na technologiach dostarczanych przez Fortinet.

Atende Partnerem Roku 2022 firmy Fortinet

Jak wskazują przedstawiciele Atende, wyróżnienie Partner Roku 2022 od Fortinet potwierdza wysokie kompetencje spółki w budowie najnowszych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, doskonałą znajomość nowości technologicznych, a także indywidualne podejście do potrzeb klient.

“Ta nagroda jest dowodem zaufania Fortinet oraz potwierdzeniem wysokich kompetencji technicznych zespołu inżynierów Atende, a przede wszystkim wyróżnieniem dla naszego zespołu handlowego wspierającego klientów sektora finansowego czy SMP w zakresie zaawansowanych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo” – skomentował Jakub Jagielak, Cybersecurity Team Technology Leader w Atende.

Atende koncentruje się na tworzeniu, oferowaniu i rozwijaniu kompleksowych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo IT dla najbardziej wymagających klientów z sektora publicznego, finansów, telekomunikacji czy medycznego. Inżynierowie wspomagają klientów w zidentyfikowaniu potrzeb, doborze odpowiednich technologii i urządzeń, wdrożeniu rozwiązań oraz wsparciu posprzedażowym, podkreślają specjaliści Atende.

“Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, bez którego nie otrzymalibyśmy tego wyróżnienia. Jest ono szczególnym powodem do dumy w czasach, gdy kwestie cyberbezpieczeństwa stają się przedmiotem zainteresowania praktycznie każdego przedsiębiorstwa, i to na najwyższym szczeblu decyzyjności” – podsumował Gabriel Grudzień, dyrektor Działu Sprzedaży Pionu Integracji Atende.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.