Zmiany kadrowe

Awanse w działach sprzedaży Sharp Electronics

Z początkiem miesiąca nastąpiły zmiany organizacyjne w działach sprzedaży Sharp Electronics. Grzegorz Maczuga dołączył do zespołu sprzedażowego odpowiedzialnego za kraje eksportowe, a Mariusz Kowalczyk powiększył dział sprzedaży pośredniej w Polsce.

Awanse w działach sprzedaży Sharp Electronics

Grzegorz Maczuga, który do tej pory był odpowiedzialny za budowę i rozwój sieci partnerskiej Sharp w Polsce, awansował na stanowisko Distribution Sales Manager’a i będzie odpowiedzialny za sprzedaż oraz rozwój sieci dystrybucyjnej w siedmiu krajach regionu: Turcja, Słowenia, Chorwacja, Albania, Macedonia, Grecja oraz Malta.

Do tej pory pracowałem z Partnerami w Polsce i widzę, że osiągnęliśmy wspólnie doskonałe rezultaty. Poziom sprzedaży zdecydowanie wzrósł,  a także zrealizowaliśmy wspólnie kilka większych, bardziej skomplikowanych wdrożeń. Jestem przekonany, że moje obecne doświadczenie z naszą marką oraz produktami pozwolą mi rozwinąć biznes naszych Partnerów eksportowych” – powiedział Grzegorz Maczuga, Distribution Sales Manager w Sharp.

Awanse w działach sprzedaży Sharp Electronics

Mariusz Kowalczyk do tej pory pracował w dziale sprzedaży bezpośredniej. Z początkiem miesiąca awansował na stanowisko Senior Partner Account Manager’a i będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój sieci partnerskiej Sharp w Polsce oraz przeniesienie najlepszych praktyk, ze sprzedaży bezpośredniej, do działów handlowych Autoryzowanych Partnerów Sharp.

Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie nabyte w dziale sprzedaży bezpośredniej będą dodatkowym atutem dla Partnerów. Zależy mi na tym, aby im pomóc w pozyskiwaniu nowych klientów oraz przyspieszyć wprowadzanie nowych produktów Sharp do ich lokalnej oferty” – powiedział Mariusz Kowalczyk, Senior Partner Account Manager w Sharp.

Dział sprzedaży pośredniej rozwija się bardzo dynamicznie i dołączenie Mariusza do naszego zespołu jest kolejnym etapem realizacji naszej strategii sprzedaży, która – jak widać po danych rynkowych – jest skuteczna. Mariusz posiada olbrzymią wiedzę na temat produktów oraz pracy z klientami końcowymi. Połączenie obu tych elementów pozwoli nam lepiej rozwijać działy handlowe naszych Partnerów, a to przełoży się bezpośrednio na integrację całego portfolio produktów Sharp w ich ofertach” – komentuje awans Mariusza Kowalczyka komentuje także Łukasz Wacławiak, Indirect Sales Manager w Sharp.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *