Rynek

Bakotech dystrybutorem rozwiązań bezpieczeństwa F-Secure na polskim rynku

Na mocy umowy zawartej w pierwszych dniach stycznia 2019 roku, firma Bakotech została nowym dystrybutorem rozwiązań F-Secure w Polsce. Umowa obejmuje wszystkie linie rozwiązań bezpieczeństwa F-Secure.

Bakotech dystrybutorem rozwiązań bezpieczeństwa F-Secure na polskim rynku

Na ofertę fińskiej firmy F-Secure składają się obecnie m.in. rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa urządzeń końcowych, zabezpieczenia infrastruktury sieciowej, a także narzędzia pozwalające na wyszukiwanie podatności oraz systemy detekcji i reakcji na zagrożenia. Rozwiązania F-Secure wykorzystują m.in. mechanizmu sztucznej inteligencji. “Na bieżąco dostosowujemy działania biznesowe i ofertę do dynamicznie zmieniających się cyberzagrożeń. Współpraca z firmą Bakotech to dla nas szansa na dywersyfikację i rozbudowanie kanałów sprzedaży, a także wzmocnienie pozycji F-Secure jako dostawcy usług dla klientów biznesowych wszystkich rozmiarów” – mówi Magdalena Baraniewska, Country Sales Manager CEE w firmie F-Secure. Warto dodać, że jedno z centrów operacyjnych F-Secure jest zlokalizowane w Poznaniu.

Na mocy podpisanej umowy firma Bakotech będzie odpowiadała za dostawę wszystkich rozwiązań fińskiego producenta na polskim rynku. Przedstawiciele firmy Bakotech zapowiadają m.in. rozszerzenie oferty F-Secure dostępnej w Polsce. “Podpisanie kontraktu z F-Secure jest dla nas bardzo ważnym krokiem biznesowym, ponieważ umożliwia wprowadzanie na polski rynek nowych linii produktowych. Współpraca z F-Secure uzupełnia nasze portfolio rozwiązań chroniących urządzenia końcowe i serwery – nie tylko w zakresie zabezpieczeń antywirusowych, ale przede wszystkim detekcji zaawansowanych zagrożeń i skanowania podatności” – podkreśla Krzysztof Hałgas, prezes zarządu Bakotech.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *