MENU

Beyond.pl finalistą międzynarodowego konkursu DCD Global Awards 2017

8 listopada 2017Branża, Rynek

Centrum danych z Poznania znalazło się w gronie finalistów konkursu DCD Global Awards 2017 w kategorii „The Infrastructure Scale-Out Award”. Zgłoszony projekt to otwarcie Data Center 2 wraz z przyznaniem certyfikatu bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942. Laureatów konkursu poznamy 7 grudnia.

Konkurs DCD Global Awards 2017 ma na celu wyłonienie najbardziej innowacyjnych realizacji IT minionych 12 miesięcy. Kategoria, w której nominację otrzymał Beyond.pl, przeznaczona jest dla olbrzymich projektów data center angażujących tysiące ludzi oraz wpływających na transformację gospodarki. Zwycięzcą zostanie ten, kto najlepiej zaprezentuje korzyści wynikające z działalności na dużą skalę.  Z Beyond.pl o tytuł walczą: Lefdal Mine (Norwegia), Tencent (Chiny), T. Is Bankasi (Turcja). Poprzednimi nagrodzonymi w tej kategorii byli m.in. Facebook, Microsoft i Oracle.

Już sama nominacja jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem” – mówi CEO i założyciel Beyond.pl Michał Grzybkowski. „Konkurs od lat skupia czołowe na świecie firmy oraz projekty technologiczne. Finaliści w każdej kategorii byli wyłaniani przez jury. To potwierdzenie, że nasza realizacja została doceniona przez niezależnych, obiektywnych ekspertów w międzynarodowym środowisku” – dodaje.

Nominacja do finału tego prestiżowego konkursu odzwierciedla Państwa ciągłe dążenie do stosowania najlepszych praktyk oraz doskonałość, która jest znakiem rozpoznawczym firmy” – tak jury argumentowało wybór poznańskiego przedsiębiorstwa. „Beyond.pl Data Center 2 to nie tylko centrum przetwarzania danych, ale także miejsce wymiany wiedzy eksperckiej z dedykowaną trasą edukacyjną oraz przestrzenią konferencyjną. Beyond.pl jako pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymał certyfikat Rated 4 wg ANSI/TIA-942, który zaświadcza najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych” – przekonują przedstawiciele nominowanej firmy.

Obecnie każdy z finalistów uzupełnia zgłoszenie o dodatkowe pytania komisji. Zwycięzcy tegorocznej edycji zostaną ogłoszeni 7 grudnia podczas uroczystej gali w Londynie. W tym roku do konkursu zgłosiły się firmy z 28 krajów, które rywalizują w 16 kategoriach.

Konkurs DCD  Global Awards organizowany jest od 2006 roku przez Data Center Dynamics – brytyjską firmę eventowo-medialną. Przez 10 lat organizatorzy nagrodzili ponad 250 innowacyjnych projektów IT, które zmieniają branżę technologiczną. Wśród docenionych były poza wspomnianym Microsoftem, Facebookiem i Oracle także m.in. Visa, Dropbox, Citibank, Virgin Media czy University of Cambridge.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »