Rynek

Billennium otwiera oddział w Niemczech

Uruchomienie nowego oddziału ma ułatwić realizację strategii rozwoju działalności firmy Billennium w regionie DACH. Dotychczas firma ta posiadała oddziały zagraniczne w Malezji, Indiach i Stanach Zjednoczonych. Nowe biuro Billennium we Frankfurcie nad Menem formalnie działa od początku marca br.

Billennium otwiera oddział w Niemczech
Źródło: Billennium

Przedstawiciele firmy podkreślają, że Billennium od lat dostarcza swoje usługi i rozwiązania organizacjom działającym w krajach regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein), jednak utworzenie oddziału w Niemczech ułatwi zaangażowanie w projekty cyfrowej transformacji przedsiębiorstw z tego regionu. Inwestycja wpisuje się też w długoterminową strategię rozwoju Billennium na rynkach zagranicznych. “Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować rosnące i pilne potrzeby w zakresie IT firm z regionu DACH, zarówno w bieżącej działalności, jak i przeprowadzenia przez proces cyfrowej transformacji czy wejścia do chmury obliczeniowej. Dla organizacji z tych rynków Billennium jest bardzo wartościowym i wiarygodnym partnerem, z dobrymi referencjami i atrakcyjną ofertą. To przede wszystkim szeroki zakres usług naszych dwudziestu trzech Centrów Kompetencyjnych, potrafiących spełnić niemal wszystkie współczesne potrzeby biznesowe w obszarze IT” – mówi Michał Halagiera, Chief Growth Officer w firmie Billennium.

Kierownictwo nad nowym oddziałem Billenium objęła Nina Nourafrouz, która odpowiada za całość działań operacyjnych Billennium w regionie DACH.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *