Branża ITStrefa IFSWdrożeniaRynek

Brytyjska firma Tunstall zmodernizuje swoje technologie informatyczne dzięki kompleksowemu rozwiązaniu chmurowemu IFS

Wyspecjalizowana m.in. w rozwoju innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia firma Tunstall zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania IFS z myślą o zunifikowaniu procesów biznesowych. System IFS Applications 10 zastąpi rozwiązania wykorzystywane dotąd w całej organizacji firmy Tunstall na świecie.

Brytyjska firma Tunstall zmodernizuje swoje technologie informatyczne dzięki kompleksowemu rozwiązaniu chmurowemu IFS

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Tunstall, czołowy dostawca innowacyjnych cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia, wybrała IFS Applications™ jako system planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Firma Tunstall, założona w Wielkiej Brytanii w 1957 roku, stała się globalną organizacją i czołowym dostawcą innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia. Aby dotrzymać kroku globalnemu popytowi, firma planuje zastąpić swoje obecne środowisko odrębnych systemów biznesowych ujednoliconym pakietem dla przedsiębiorstw zdolnym do obsługi całej organizacji.

Po kompleksowej ocenie obejmującej kilku rozwiązania czołowych dostawców ERP firma Tunstall wybrała system IFS Applications z myślą o zunifikowaniu swoich procesów biznesowych. Oferowany jako usługa IFS Managed Cloud system IFS Applications pozwoli jej podnieść wydajność procesów we wszystkich obszarach działalności, od CRM i HR po zarządzanie projektami, produkcję i zarządzanie serwisem. Rozwiązanie IFS zostanie zintegrowane z obecnymi rozwiązaniami w dziale rozwoju, call center oraz z własnymi rozwiązaniami Tunstall, a następnie wdrożone u użytkowników w Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz w Kanadzie.

„Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego bogatą funkcjonalność, a także stojące za tą technologią zespoły utalentowanych ludzi” – powiedział Lance Kenworthy, dyrektor ds. informatyki/technologii w firmie Tunstall. „Stosowany przez nas obecnie zestaw starszych, niezintegrowanych ze sobą rozwiązań nie obsługuje już w pełni naszych procesów biznesowych i nie dostarcza w czasie rzeczywistym analiz biznesowych służących nam do wyznaczania strategicznego kierunku. Potrzebujemy informacji z jednego źródła udostępnianych na bieżąco przez jedną, nowoczesną platformę ERP. Dokładnie to nasza globalna organizacja otrzyma od IFS”.

Alan Laing, dyrektor zarządzający IFS w Wielkiej Brytanii i Irlandii, dodał: „Naszą specjalnością jest pomaganie innowacyjnym przedsiębiorstwom, takim jak Tunstall, w podnoszeniu wydajności i efektywności poprzez dostarczanie rozwiązań, które oferują zintegrowany, pełny wgląd w działania firmy, od działu HR po obsługę klienta. Cieszymy się, że nasza technologia i dogłębna znajomość branży pomoże firmie Tunstall umocnić jej pozycję w sektorze cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *