Rynek

CeBIT 2015: Samsug Business wspólną marką dla rozwiązań biznesowych

Podczas targów CeBIT 2015 przedstawiciele koncernu nie tylko zademonstrowali kompleksową ofertę rozwiązań biznesowych, ale zapowiedzieli również unifikację rozwiązań skierowanych do użytkowników korporacyjnych pod nową marką. Na tegorocznych targach Samsung chwalił się też własnymi rozwiązaniami klasy infotainment.

CeBIT 2015: Samsug Business wspólną marką dla rozwiązań biznesowych

Marka Samsung Business skupi m.in. oprogramowanie linii Knox, rozwiązania typu Smart Signage, systemy telekomunikacyjne, technologie wydruku i szereg innych rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem potrzeb biznesowych. Zgodnie z zapowiedziami przedstawiciele koncernu Samsung zaprezentowali również szczegóły aktualnej oferty rozwiązań i usług dla sektora finansów, handlu detalicznego, edukacji, ochrony zdrowia i hotelarstwa.

Co ciekawe, jak widać na powyższym zdjęciu, jednym z rozwiązań prezentowanych przez koncern Samsung są systemy informacyjno-rozrywkowe przeznaczone dla motoryzacji. Widoczny na zdjęciu VolksWagen – niemiecki koncern jest jednym z partnerów targów CeBIT – został wyposażony w najnowszy system infotainment Samsunga.

Wśród prezentowanych na targach rozwiązań znalazły się też m.in. systemy dla handlu detalicznego, a nawet gastronomii.

CeBIT 2015: Samsug Business wspólną marką dla rozwiązań biznesowych

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *