Żądanie z 3.238.132.225 nie może być obecnie obsłużone.

Jeśli jesteś właścicielem serwera i taki stan jest niepożądany:

  1. Zaloguj się do swojego panelu DirectAdmin.
  2. Wybierz domenę i przejdź do wtyczki WAF.
  3. Kliknij itwiz.pl -> Ustawienia, dla edycji polityki blokad.
  4. Kliknij itwiz.pl -> Dezaktywuj, dla całkowitego wyłączenia ochrony (nie zalecamy).

Kiedy adres IP jest zablokowany na lokalnej czarnej liście, dostęp możesz odblokować w panelu, wybierając opcję: WAF->itwiz.pl->Statystyki->Sprawdź adres IP, podając powyższe IP. Pamiętaj, że zapora WAF korzysta też z globalnych czarnych list. Jeśli adres trafi na listę globalną, zostanie z niej zdjęty po kilku dniach automatycznie. Jeśli nie chcesz czekać możesz wyłączyć sprawdzanie tych list w ustawieniach WAF -> Ustawienia -> Sprawdzanie list globalnych.

Kod diagnostyczny: Blacklisted (Blacklisted)

Rynek

Cenne zbiory wrocławskiej Biblioteki Uniwersyteckiej w wersji cyfrowej

Prace związane z digitalizacją zbiorów obejmują m.in. ponad tysiąc średniowiecznych rękopisów, stare druki, mapy i publikacje książkowe. W toku prac powstało ponad 400 tys. zdigitalizowanych wersji dokumentów – w wielu przypadkach unikalnych w skali kraju.

Z oficjalnego komunikatu wynika, że zgromadzona we wrocławskiej Bibliotece Uniwersyteckiej kolekcja starych druków, czyli druków wydanych do roku 1800, jest jednym z większych zbiorów w Europie, a kolekcje rękopisów średniowiecznych i dawnych atlasów geograficznych są największymi tego typu w Polsce.

Projekt digitalizacji jest realizowany w oparciu o rozwiązania sprzętowe IBM – m.in. macierze dyskowe IBM Storwize V7000 Unified oraz oprogramowanie firmy ProSystem. Rozwiązania firmy ProSystem posłużą również do udostępniania cyfrowych wersji zbiorów bibliotecznych. Prace są współfinansowane ze środków unijnych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *