Zmiany kadrowe

Cezary Mąka dołączył do zespołu marketingu Sharp Electronics CEE

Firma Sharp poinformowała o rozszerzeniu działu marketingu o nową osobę – Cezary Mąka objął stanowisko ITS Business Development Managera CEE. Będzie on odpowiedzialny za rozwój linii produktowych laptopów biznesowych dynabook, usług IT oraz rozwiązań VS na terenie Europy Centralnej i Wschodniej.

Cezary Mąka dołączył do zespołu marketingu Sharp Electronics CEE

Cezary Mąka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT, które zdobywał w takich firmach jak Microsoft, Dell czy Ricoh, jak również w kanale sprzedaży pośredniej (TechData, Ingram Micro). Do jego obowiązków należało między innymi wprowadzanie nowych produktów, usług i rozwiązań na rynek, współpraca z różnorodnymi kanałami sprzedaży oraz opracowywanie i wdrażanie międzynarodowych projektów w zakresie personalizacji sprzętu IT. Podczas swojej wieloletniej kariery brał także udział w licznych konferencjach IT jako prelegent.

„Bardzo się cieszę, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł tutaj wykorzystać swoje doświadczenie. Odpowiedzialność za całkowicie nową gałąź biznesową to nie lada wyzwanie, ale biorąc pod uwagę, że u podstaw mamy doskonałe laptopy dynabook oraz już działające usługi IT 24×7, daje nam to dużą przewagę już na starcie” – powiedział Cezary Mąka, ITS Business Development Manager CEE, Sharp Electronics CEE. “Wcześniej wprowadzałem takie produkty jak serwery Dell PowerEdge lub usługi Dell ProSupport czy Microsoft Premier Support. Zasadniczą różnicą w przypadku Sharpa jest to, że tutaj chcemy zaproponować klientom oraz partnerom rozwiązania IT w formule usługowej. To będzie kierunek naszego rozwoju i zdecydowanie w ten sposób chcemy budować ofertę od samego początku. Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy w ogóle sprzedawać samych laptopów lub innych komponentów – zaczniemy w modelu hybrydowym po to, aby nasza sieć autoryzowanych partnerów również mogła odpowiednio się przygotować do nowej oferty” – podsumował.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *