Branża ITRynek

Comarch udostępnia publicznie platformę sprzedażową wszystko.pl

Przedstawiciele firmy Comarch poinformowali o rozszerzeniu testów platformy zakupowej wszystko.pl. Premiera konsumencka platformy wszystko.pl jest planowana na czerwiec 2023 roku.

Comarch udostępnia publicznie platformę sprzedażową wszystko.pl

Dotychczas dostęp do serwisu miała tylko testowa grupa klientów, tj. licząca ok. 7 tys. osób grupa pracowników Grupy Comarch. Teraz z platformy zakupowej mogą na szeroką skalę korzystać – także w roli kupujących – zweryfikowani i zarejestrowani sprzedawcy. Do tej pory sprzedawcy mogli dodawać oferty, przyjmować zamówienia czy zarządzać sprzedażą z poziomu wybranego narzędzia do integracji – nie mieli jednak możliwości zobaczenia platformy z perspektywy klienta. Wedle zapowiedzi, portal zakupowy wszystko.pl będzie powszechnie dostępny dla nabywców już w czerwcu br.

Przedstawiciele firmy Comarch zapowiadają szereg benefitów dla klientów zaangażowanych w trwające testy serwisu wszystko.pl. “Zachęcamy wszystkich sprzedawców do aktywnego uczestnictwa w testach i dodawania ofert w swoich kategoriach. Najbardziej zaangażowani sprzedający otrzymają od nas preferencyjne warunki sprzedaży po premierze komercyjnej serwisu” – podkreśla Mariola Barzyk-Libura, dyrektor wszystko.pl. Z oficjalnych informacji wynika, że do uruchomienia sprzedaży za pośrednictwem platformy wszystko.pl przygotowuje się już kilka tysięcy firm.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *