Rynek

Comarch wzmacnia pozycję na brazylijskim rynku telekomunikacyjnym

Rozwiązania telekomunikacyjne Comarchu będą wykorzystywane jako wsparcie dla nowych usług oferowanych przez amerykańskiego operatora na rynku brazylijskim.

Comarch wzmacnia pozycję na brazylijskim rynku telekomunikacyjnym

Uruchomienie przez amerykańskiego operatora dedykowane rozwiązania składać ma się z należących do pakietu Comarch BSS Suite modułów wspierających biling, zarządzanie relacjami z klientami oraz budowę portali samoobsługowych dla abonentów. Nowe rozwiązania będą wykorzystywane m.in. w ramach budowy oferty atrakcyjnych cenowo produktów klasy VoIP.

“Biorąc pod uwagę, że Brazylia jest bardzo silną gospodarką i jednym z najszybciej rozwijających się rynków świata, jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wspierać uruchomienie konkurencyjnych, wysokiej jakości usług VoIP w tym kraju” – mówi Darius Ner, prezes amerykańskiej spółki zależnej Comarch. Zapowiada on również plany wzmocnienia obecności w innych krajach regionu. Za wyborem oprogramowania krakowskiego dostawcy przemawiać miała m.in. jego wysoka elastyczność. Niezależnie od tego przedstawiciele krakowskiej spółki od dawna podkreślają, że o wysokiej konkurencyjności rozwiązań firmy Comarch na rynkach światowych świadczy jakość oprogramowania i poziom obsługi porównywalne z rozwiązaniami zachodnich dostawców, a także relatywnie niższa cena.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *