Branża ITRynek

Commvault utworzy nowy region “International”

Powstanie on z połączenia regionów APJ i EMEA. Kierować nim będzie Marco Fanizzi, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Commvault International, który w ciągu 2 lat od powołania na szefa EMEA doprowadził do znaczącego wzrostu firmy w tym regionie – poinformowali przedstawiciele spółki.

Commvault utworzy nowy region “International”

Na nowy region „International” składać się będzie ponad 150 rynków krajowych. W jego ramach firma będzie nadal świadczyć wsparcie dla wszystkich klientów i partnerów we wszystkich krajach regionu. Każdy region będzie też wciąż bezpośrednio reprezentowany na szczeblu kierownictwa ponadregionalnego.

“Sukces w ramach zintegrowanego regionu International osiągniemy dzięki docenianiu i zapewnieniu sprawiedliwej reprezentacji niewiarygodnej różnorodności cechującej naszą organizację. Jednocześnie jednak opierał się on będzie na niezbitym fakcie, że nasze zespoły już w tej chwili więcej łączy niż dzieli, zwłaszcza jeśli chodzi o udokumentowane sukcesy biznesowe i najlepsze praktyki” – skomentował Marco Fanizzi.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *