BranżaInformacje prasoweStrefa IFSWdrożeniaRynek

Czołowy dostawca rozwiązań elektroenergetycznych dla kolei wdrożył system firmy IFS

Firma ELESTER-PKP wykorzystuje zintegrowane oprogramowanie IFS Applications 9 na potrzeby obslugi kluczowych procesów biznesowych w łódzkiej centrali, czterech oddziałach, a także w 9 grupach serwisowych na terenie całego kraju. O wyborze rozwiązania firmy IFS zadecydowały m.in. rozbudowana funkcjonalność zarządzania projektami.

Czołowy dostawca rozwiązań elektroenergetycznych dla kolei wdrożył system firmy IFS

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma ELESTER-PKP, polski lider w branży systemów zdalnego sterowania i nadzoru nad energetyką kolejową i tramwajową oraz produkcji stałoprądowej automatyki zabezpieczeniowej, wdrożyła system IFS Applications™ 9. ELESTER-PKP specjalizuje się w produkcji systemów zdalnego sterowania i nadzoru typu SCADA dedykowanych na rynek energetyki kolejowej i tramwajowej. Spółka jest również producentem systemów zdalnego sterowania ruchem kolejowym.

W wyniku przeprowadzonego w szybkim tempie procesu implementacji, system IFS Applications 9 został wdrożony w centrali ELESTER-PKP w Łodzi oraz oddziałach (w Warszawie, Poznaniu, Opolu i Lublinie), jak również w 9 grupach serwisowych zlokalizowanych na terenie kraju. Rozwiązanie wspomaga zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi przedsiębiorstwa, obejmującymi finanse, produkcję, dystrybucję, remonty, projekty oraz zasoby ludzkie i płace.

„W naszej szerokiej działalności produkcyjnej ogromne znaczenie ma sprawne zarządzanie różnorodnymi i często wysoce złożonymi projektami” – powiedział Marcin Kokoszka, członek zarządu, dyrektor handlowy w ELESTER-PKP. „Jednym z powodów, dla których zdecydowaliśmy się na wybór systemu IFS Applications, był jego moduł do zarządzania projektami, który jest wysoko ocenianym rozwiązaniem w naszej branży. System IFS Applications 9 pozwala nam na sprawną realizację projektów, zapewnia pełny wgląd w nasze działania operacyjne i umożliwia pełną kontrolę kosztów”.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE skomentował: „Z przyjemnością informuję, że firma ELESTER-PKP zdecydowała się wykorzystać zalety systemu IFS Applications 9. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie będzie wspierać dalszy rozwój ELESTER-PKP i zwiększy konkurencyjność przedsiębiorstwa na polskim rynku”.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży produkcyjnej: www.ifs.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

Przeczytaj również
Wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie licencjami w SGB-Banku S.A.
Tagi

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress