Zmiany kadrowe

Dariusz Fabiszewski strategicznym doradcą zarządu Seqred

Nowe stanowisko obejmie 4 listopada. Dariusz Fabiszewski ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu polskim oddziałami globalnych firm technologicznych. W Seqred będzie odpowiedzialny za strategiczne wsparcie rozwoju biznesu i ekspansji na nowe rynki. 

Dariusz Fabiszewski strategicznym doradcą zarządu Seqred
Dariusz Fabiszewski

Bardzo cenne są dla nas jego kompleksowe spojrzenie na usługi i produkty SEQRED, połączone z ogromnym doświadczeniem w przywództwie i wiedzą branżową. Jesteśmy przekonani, że Dariusz – dzięki swojemu doświadczeniu w tworzeniu wartości biznesu w oparciu o nowoczesne technologie – wesprze nas w realizacji naszej misji w zakresie zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury oraz zasobów krytycznych naszych klientów” – mówi Krzysztof Swaczyński, założyciel i wiceprezes Seqred.

Dariusz Fabiszewski przez ostatnie 6 lat kierował polskim oddziałem Cisco Systems. W latach 2003-2009 piastował funkcję dyrektora generalnego IBM Polska, w latach 1999-2003 dyrektora zarządzającego Fujitsu w Europie Wschodniej, a wcześniej przez 3 lata kierował polskim oddziałem firmy Siemens.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *