Zmiany kadrowe

Dave Shull nowym szefem firmy Poly

Na stanowisku dyrektora generalnego zastąpił Roberta Hagerty’ego, który pełnił tą funkcję tymczasowo od lutego br. Nowy CEO ma nadzorować realizację strategii zakładającej m.in. proaktywne wspieranie potrzeb biznesowych związanych z koniecznością zapewnienia możliwości powszechnego przejścia na model pracy zdalnej lub hybrydowej.

Dave Shull nowym szefem firmy Poly

„Pandemia COVID-19 zmieniła świat, a szczególnie to, w jaki sposób wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi w codziennym życiu, a także w pracy. Firma Poly od dziesięcioleci wspiera komunikacje w ramach zespołu, niezależnie od miejsca. Światowej klasy inżynierowie skupiają się na tworzeniu rozwiązań, które brzmią świetnie i dostarczają krystalicznie czysty obraz, a jednocześnie są one niezawodne i proste w obsłudze. Spodziewamy się, że przejście na tryb pracy zdalnej i korzystanie z technologii chmurowych przetrwa znacznie dłużej niż pandemia. Jest to kluczowy moment w historii Poly i jestem podekscytowany, że poprowadzę ten utalentowany zespół w tym okresie transformacji” – podkreśla Dave Shull.

Przed objęciem stanowiska CEO w firmie Poly, Dave Shull zajmował analogiczne stanowisko TiVo Corporation. Wcześniej związany był m.in. z The Weather Channel, a także DISH Network/EchoStar. Dave Shull ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu mediami cyfrowymi i technologiami telekomunikacyjnymi. Ukończył studia na Uniwersytecie Harvarda oraz Uniwersytecie Oxfordzkim.

Poly to marka firmy działającej wcześniej pod nazwą Plantronics. Rebranding nastąpił na początku 2019 roku, po formalnym zakończeniu przejęcia firmy Polycom przez Plantronics.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.