Informacje prasoweStrefa IFSWdrożenia

Doceniany na świecie producent systemów uzdatniania powietrza wdraża platformę IFS

Firma Munters będzie korzystać z rozwiązania IFS Field Service Management w 25 krajach. Oprogramowanie pozwoli na poprawę efektywności kluczowych procesów biznesowych, a także działań z zakresu kontroli kosztów. Co ważne, firma Munteres od niemal 20 lat korzysta z systemu IFS Applications.

Doceniany na świecie producent systemów uzdatniania powietrza wdraża platformę IFS

Firma Munters, światowy lider w dziedzinie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu uzdatniania powietrza i klimatyzacji dla przemysłu, zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie IFS Field Service Management (FSM).

Od 1955 roku firma Munters definiuje przyszłość uzdatniania powietrza. Korzystając z innowacyjnych technologii, firma tworzy idealne warunki klimatyczne dla klientów z wielu branż, w szczególności z sektorów spożywczego, farmaceutycznego i centrów danych. Munters prowadzi działalność na całym świecie, produkując, sprzedając oraz świadcząc usługi w ponad 30 krajach.

Po blisko 20 latach używania systemu IFS Applications jako swojej głównej platformy ERP firma Munters postanowiła rozszerzyć swój zestaw stosowanych narzędzi IFS o rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie IFS FSM, które ułatwi rozwój w globalnej skali. Najważniejsze korzyści dla firmy Munters:
• Wspólny globalny system w całej firmie zwiększy zadowolenie klientów
• Wyższa wydajność serwisantów
• Krótszy czas reakcji serwisu
• Lepsza kontrola kosztów, w tym redukcja kosztów podróży i nadgodzin

„Liczyliśmy na znalezienie partnera, który pomógłby nam zharmonizować i zoptymalizować nasze globalne procesy biznesowe” – powiedział Sebastien Leichtnam, wiceprezes Grupy Munters. „Na naszej liście życzeń znajdowały się pierwszorzędna obsługa klienta oraz rozwiązanie, które wyposażyłoby naszych serwisantów w odpowiednie informacje i narzędzia. Ponieważ współpracujemy z firmą IFS od dawna, jesteśmy pewni, że może nam ona zapewnić najlepszą wiedzę oraz rozwiązanie, które pomoże nam dodatkowo zwiększyć naszą wydajność operacyjną dzięki optymalnemu zarządzaniu serwisem w terenie i możliwościom harmonogramowania”.

System IFS FSM zostanie wdrożony u użytkowników w ok. 25 krajach. Firma Munters wykorzysta całe rozwiązanie IFS FSM do stworzenia globalnie zunifikowanego systemu w celu zaspokojenia potrzeb klientów całej organizacji.

Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii, dodał: „Z wielkim zadowoleniem informujemy, że firma Munters poszerza wieloletnią współpracę z nami o nasze wiodące na rynku rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację współpracy z firmą Munters w najbliższych latach i zapewnienie systemowego wsparcia jej procesów wewnętrznych i zewnętrznych w całym łańcuchu wartości oraz dalsze zwiększenie ogólnej efektywności firmy”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *