Wdrożenia

Duża firma z branży tekstylnej wdroży system IFS Applications w chmurze Azure

Oprogramowanie IFS Applications pozwoli na ujednolicenie procesów biznesowych we wszystkich oddziałach firmy Uster Technologies – system całościowo wesprze łańcuch wartości przedsiębiorstwa wyspecjalizowanego w rozwiązaniach z zakresu testowania i kontroli jakości tekstyliów. Ułatwi też wdrażanie koncepcji Przemysłu 4.0. Oferowane przez IFS oprogramowanie zostanie wdrożone w modelu chmury obliczeniowej na platformie Microsoft Azure.

Duża firma z branży tekstylnej wdroży system IFS Applications w chmurze Azure

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował firma Uster Technologies AG, będąca światowym liderem w dziedzinie systemów do testowania i kontroli jakości tekstyliów, zdecydowała się na wdrożenie pakietu IFS Applications™ w usłudze IFS Managed Cloud™ na platformie Microsoft Azure. Rozwiązanie ma obsługiwać cały łańcuch wartości — od produkcji i zapewniania jakości przez obsługę techniczną po serwis i wsparcie posprzedażne.

Centrala firmy Uster Technologies znajduje się w szwajcarskim mieście Uster. Oferowane przez tego producenta oprzyrządowanie i systemy do testowania i monitorowania tekstyliów od ponad 70 lat wyznaczają standardy w zakresie innowacyjnej, łatwej w obsłudze technologii.

USTER wytwarza niezwykle precyzyjne urządzenia i świadczy specjalistyczne usługi doradcze. Firma ma certyfikat ISO 9001:2015 i w swojej działalności całkowicie skupia się na jakości i korzyściach oferowanych klientom. Aby utrzymać swoją czołową pozycję rynkową i przygotować się na przyszłość, przedsiębiorstwo zdecydowało się na wymianę używanego wcześniej systemu biznesowego, który składał się z przestarzałej platformy i szeregu punktowych rozwiązań innych producentów.

Mając przed sobą perspektywę aktualizacji i ponownej implementacji systemu, firma USTER wykorzystała szansę na ponowne przyjrzenie się najnowszym ofertom na rynku. Wybrała pakiet IFS Applications ze względu na jego kompleksową i ściśle zintegrowaną funkcjonalność. System wdrożono jako w pełni zarządzane rozwiązanie działające w chmurze. IFS Applications obejmuje wszystkie newralgiczne procesy biznesowe, w tym produkcję, zarządzanie jakością i zapewnianie jakości, magazynowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługę techniczną, zarządzanie projektami, obsługę klienta, finanse oraz zarządzanie kapitałem ludzkim.

„Skłanialiśmy się ku ofercie firmy IFS z uwagi na niezawodne funkcje branżowe zawarte w jej rozwiązaniu i wiedzę specjalistyczną jej personelu” — powiedział Michael Suderow, dyrektor finansowy firmy Uster Technologies. „Znaleźliśmy też w IFS partnera w dziedzinie ERP, który rozumie zarówno naszą działalność, jak i nasze potrzeby jako przedsiębiorstwa średniej wielkości działającego na skalę globalną. Od samego początku mieliśmy poczucie, że możemy współpracować na partnerskich zasadach. Możemy zdać się na firmę IFS jako partnera biznesowego, a nie tylko tradycyjnego dostawcę oprogramowania, a to pozwala nam testować technologie Przemysłu 4.0, takie jak internet rzeczy, i za ich pomocą lepiej dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych oraz pokonać konkurencję”.

Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch, dodał: „Bardzo cieszymy się, że możemy powitać firmę Uster w gronie klientów IFS, do którego należą renomowane marki produkcyjne na świecie. Wsparcie producentów działających w wielu lokalizacjach i krajach stała się już częścią naszego DNA. Z prawdziwą przyjemnością będziemy wspierać firmę USTER w osiąganiu kolejnych sukcesów”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *