MENU

Dwustu programistów Java, .NET i PHP znajdzie pracę we Wrocławiu

2 czerwca 2014Praca, Programiści, Rynek

Tylu nowych pracowniów do końca roku chce pozyskać firma SMT Software. Zatrudnieni we wrocławskim biurze specjaliści będą mogli liczyć na pracę dla najbardziej znanych marek m.in. z branży bankowości, przemysłu, telekomunikacji oraz rozrywki.

1237883_54023528

Poszukiwani będą przede wszystkim programiści i testerzy wyspecjalizowani w rozwoju oprogramowania opartego na technologiach Java, .NET oraz PHP. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli wrocławskiej firmy rekrutacja obejmie także absolwentów uczelni technicznych. „SMT Software rozwija się w ogromnym tempie i to nie tylko w Polsce ale i w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zatrudnienie do końca roku kolejnych 200 specjalistów pozwoli nam na zaspokojenie naszych najbliższych potrzeb kadrowych, choć nie wykluczam, że ta liczba może ulec zwiększeniu” – mówi Sebastian Łękawa, prezes SMT Software. Obecnie zespół firmy liczy ponad 700 osób zatrudnionych w 8 polskich oddziałach, a także biurach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »