AplikacjeRynek

Emplocity w ekskluzywnym programie akceleracji startupów NVIDIA Inception

W ramach programu firma Emplocity uzyska dostęp do najnowocześniejszych technologii i ekspertów NVIDIA oraz uzyska kontakty do globalnych inwestorów venture capital. Uzyska też wsparcie w zakresie działań marketingowych.

Emplocity w ekskluzywnym programie akceleracji startupów NVIDIA Inception
Źródło: NVIDIA

W ramach programu NVIDIA Inception na wsparcie kompetencyjne i technologiczne mogą liczyć m.in. firmy specjalizujące się w rozwiązaniach opartych na sztucznej inteligencji, algorytmach uczenia maszynowego czy przetwarzania języka naturalnego. Uczestnikom programu firma NVIDIA zapewnia też wsparcie finansowe w zakresie szkoleń związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, preferencyjne stawki zakupu usług oraz rozwiązań sprzętowych, a także darmowy dostęp do środowiska chmury obliczeniowej NVIDIA.

“Uczestnictwo w programie zapewnia nam narzędzia i wsparcie do skokowego rozwoju zarówno jeśli chodzi o posiadane produkty i usługi ale również pod względem organizacyjnym. Program NVIDIA Inception oferuje także kontakty i dostęp do inwestorów Venture Capital i Private Equity zarówno branżowych jak i technologicznych” – podkreśla Krzysztof Sobczak, współzałożyciel i dyrektor generalny Emplocity. “Nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez NVIDIA w zaledwie dwa dni od złożenia. Zwykle zespół odpowiedzialny za program rozpatruje wnioski w terminie wielu tygodni. To wskazuje, że NVIDIA widzi w nas bardzo duży potencjał” – dodaje.

Firma Emplocity specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań biznesowych opartych na sztucznej inteligencji. Mowa tu m.in. o rozwiązaniach pozwalających w przemyślany sposób automatyzować wybrane operacje biznesowe, co – jak podkreślają przedstawiciele Emplocity, przekłada się na poprawę efektywności oraz oszczędności finansowe. Z oficjalnych informacji wynika też, że platforma Emplocity pozwala dostarczać rozwiązania domenowe odpowiadające na konkretne potrzeby oraz wyzwania klientów. Rozwiązanie wykorzystuje m.in. funkcjonalność wirtualnego asystenta, platformy automatyzacji procesów, a także firmowej bazy wiedzy.

Przeczytaj również
Międzynarodowa grupa Inetum sfinalizowała przejęcie przez Bain Capital Private Equity
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.