WdrożeniaBranżaStrefa IFSRynek

Energoprojekt-Kraków z pierwszym wdrożeniem IFS Applications 9 w grupie Eltel

Krakowska firma jest pierwszą spółką skandynawskiej grupy Eltel, która w pełnym zakresie wykorzystuje zintegrowane rozwiązanie IFS. Oprogramowanie IFS Applications 9 wspiera najważniejsze obszary biznesowe firmy Energoprojekt-Kraków, w tym: finanse, zarządzanie projektami i zasoby ludzkie. Z systemu korzysta 240 pracowników spółki.

Energoprojekt-Kraków z pierwszym wdrożeniem IFS Applications 9 w grupie Eltel

Grupa Eltel, działająca na terenie całej Europy, zdobyła silną pozycję w Skandynawii, krajach bałtyckich i w Polsce, gdzie posiada pięć spółek zależnych: ELTEL Networks S.A., ELTEL Networks Telecom Sp. z o.o., ELTEL Networks Infranet Services SA, ELTEL Networks Energetyka S.A. i Energoprojekt Kraków SA.

Pierwsze wdrożenie systemu IFS Applications 9 odbyło się w spółce Energoprojekt-Kraków SA, specjalizującej się w projektach z zakresu przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej. Rozwiązanie obejmuje kluczowe obszary działalności firmy, takie jak: finanse, zarządzanie projektami i zasoby ludzkie. Z nowego rozwiązania korzysta 240 pracowników spółki.

„System IFS Applications 9 jest zaawansowanym narzędziem wspomagającym realizację naszych złożonych projektów i zwiększającym naszą konkurencyjność na rynku” – powiedziała Tea Kaivoluoto, CIO, odpowiedzialna za wdrożenie IFS Applications 9 w Grupie Eltel. „Warto podkreślić, że wdrożenie w spółce Energoprojekt-Kraków SA było pierwszym, pełnym wdrożeniem systemu IFS Applications 9 w grupie Eltel. Dzięki wsparciu doświadczonych konsultantów IFS, projekt został zrealizowany szybko i sprawnie. Obecnie trwa implementacja rozwiązania w spółce ELTEL Networks Energetyka”.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE skomentował: „Cieszymy się, że grupa Eltel zdecydowała się na pierwsze wdrożenie systemu IFS Applications 9 w jednej ze swoich spółek w Polsce. Jest nam bardzo przyjemnie, że kompetencje i skuteczność naszych konsultantów zostały wysoko ocenione przez klienta. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications 9 ułatwi dalszy rozwój firmy Eltel zarówno na polskim rynku, jak i na arenie międzynarodowej”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *