Rynek

Firma Kontel została Gold Partnerem marki Barco

Dystrybutor specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań do komunikacji audio-wideo do przedsiębiorstw i instytucji, wypracował najwyższy status Gold Partnera belgijsko-amerykańskiej marki Barco. Dzięki temu polscy resellerzy mogą kompleksowo i w przystępnych cenach realizować swoje projekty w Kontel, łącząc zakup Barco ClickShare z ofertą wideokonferencyjną dystrybutora.

Firma Kontel została Gold Partnerem marki Barco

Większość użytkowników zna Barco z bezprzewodowego udostępniania prezentacji z notebooka na duży ekran lub projektor w sali konferencyjnej oraz jako bezprzewodowe udostępnianie treści dla urządzeń wideokonferencyjnych.

“Kolejną zaletą Barco ClickShare jest możliwość bezprzewodowego użycia lokalnej kamery i zestawu głośnomówiącego lub systemu nagłośnienia, zamontowanych w sali, w aplikacji do wideokonferencji – np. Teams, Zoom, Google Meet, Webex – na przyniesionym notebooku. Dzięki certyfikacji rozwiązań Barco z wiodącymi dostawcami systemów wideokonferencyjnych, możemy zrealizować oczekiwany przez klienta scenariusz w zakresie prowadzenia bezprzewodowych konferencji stacjonarnie, zdalnie i hybrydowo” – powiedział Piotr Grzegorzewski, Product Manager Barco w Kontel.

Warto także wspomnieć, że Kontel bezpośrednio współpracuje z największymi producentami kamer, głośników, zestawów głośnomówiących, mikrofonów i wideobarów, takich jak ClearOne, Konftel, Yamaha, Poly, Yealink.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *