WydarzeniaRynek

Fujitsu Partner Day 2024 – wyzwania i możliwości nowoczesnych technologii

Przedstawiciele biznesu, eksperci oraz partnerzy technologiczni Fujitsu spotkali się 11 czerwca w Warszawie. Podczas wydarzenia zorganizowanego w Villi Foksal, dyskutowano o najnowszych technologiach, zaawansowanych procesach transformacji cyfrowej oraz możliwościach budowania mocnych relacji biznesowych w ramach sieci. Wręczono także nagrody dla najlepszych partnerów i dystrybutorów.

Fujitsu Partner Day 2024 – wyzwania i możliwości nowoczesnych technologii
Źródło: Fujitsu

Podczas prezentacji i sesji zorganizowanych w ramach Fujitsu Partner Day 2024, można było m.in. zapoznać się z najnowszą ofertą Fujitsu, przykładowo z innowacjami dla centrów danych czy szczegółami rozwiązania Fujitsu Private GPT. Eksperci pojawiający się na scenie dyskutowali także o tym, które z najnowszych technologii będą kluczowe dla zrównoważonej transformacji i jakie są dobre praktyki zabezpieczania danych w nowoczesnych organizacjach. Poruszano również szczegółowe kwestie istotne dla partnerów biznesowych, m.in. możliwości, jakie oferuje ekosystem partnerski Fujitsu i korzyści wpisanych w nową edycję programu Cyberbonus.

“Fujitsu Partner Day to najważniejsze wydarzenie, jakie organizujemy cyklicznie z myślą o naszych partnerach. Bardzo cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy o aktualnych aspektach, związanych z transformacją cyfrową, technologiami i możliwościami biznesowymi, zawsze też z uwagą wsłuchujemy się w głos naszych partnerów. W tym roku dużym tematem było dla nas oczywiście AI, kwestie cyberbezpieczeństwa, ale także te związane z nowoczesną ofertą cloud i data center” – skomentował Marcina Gwara, Channel Manager Fujitsu Poland.

Wydarzenie zwieńczyło uroczyste wręczenie nagród dla partnerów Fujitsu, wśród których znalazły się firmy:

  • Kamsoft SA – nagroda w kategorii „Największy obrót”,
  • Infover – nagroda w kategorii „Największy wzrost obrotów”,
  • Network Experts – nagroda w kategorii „Debiut Roku”,
  • Pitlabs – nagroda w kategorii „Odkrycie Roku”,
  • Ingram Micro Sp. z o.o. – nagroda w kategorii „Dystrybutor Roku”,
  • Exclusive Networks Poland SA – nagroda w kategorii „Inicjatywa Roku”.

Partnerami technologicznymi wydarzenia byli: AMD, Microsoft i SUSE Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *