Zmiany kadrowe

Grzegorz Maczuga odpowiedzialny za sieć partnerów Sharp w Polsce

Z początkiem sierpnia objął stanowisko szefa działu sprzedaży pośredniej. W Sharp Polska będzie odpowiadał za współpracę z siecią autoryzowanych partnerów firmy.

Grzegorz Maczuga odpowiedzialny za sieć partnerów Sharp w Polsce

Według przedstawicieli kierownictwa Sharp w Polsce rozszerzenie i wzmocnienie wsparcia dla sieci partnerskiej jest jednym z elementów nowej polityki sprzedaży na polskim rynku. “Podstawą naszych działań jest mocne zaangażowanie w sprawy dotyczące lokalnych rynków, na których działają nasi Autoryzowani Partnerzy. Dodatkowo wprowadziliśmy też nowy Program Partnerski oraz nowe zasady współpracy, które już teraz pokazują wzrost aktywności naszych Partnerów. Jestem pewien, że w przyszłości pozwoli nam to zwiększyć nasze udziały rynkowe w Polsce” – podkreśla Rafał Szarzyński, Country Sales and Marketing Manager w Sharp Electronics CEE.

„Dołączenie do zespołu Sharp Electronics Polska jest dla mnie bardzo interesującym wyzwaniem zawodowym. Przebudowa oraz poszerzenie współpracy z kanałem partnerskim jest dla mnie priorytetem, a celem w dłuższej perspektywie jest zrównoważony wzrost udziału Sharp na polskim rynku, bazując na stabilnej sieci partnerów” – mówi Grzegorz Maczuga, Channel Sales Manager, Sharp Electronics CEE.

Ostatnio Grzegorz Maczuga był związany z firmą HP Inc. Na stanowisku Business Partner Managera odpowiadał m.in. za rozwój sieci partnerów pozyskanych w wyniku przejęcia działu drukarek firmy Samsung. Wcześniej, Grzegorz Maczuga był odpowiedzialny za budowę i rozwój sieci partnerskich firmy Samsung Electronics m.in. w obszarze wielofunkcyjnych urządzeń wydruku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *