Zmiany kadrowe

Grzegorz Pyzel objął stanowisko Senior Vice President Poland & India w 7N

Co oznacza, że poza dotychczasowymi obowiązkami związanymi z funkcjonowaniem firmy w Polsce, menedżer będzie także odpowiedzialny za rozwój biznesu w Indiach. Jak poinformowano, Grzegorz Pyzel będzie wspierał tamtejsze centrum kompetencyjne – założone w 2006 roku – gdzie 7N obsługuje obecnie 10 klientów i angażuje ok. 60 wysokiej klasy specjalistów IT.

Grzegorz Pyzel objął stanowisko Senior Vice President Poland & India w 7N

Z 7N Grzegorz Pyzel związany jest od 2007 roku – do firmy dołączył dwa lata po zarejestrowaniu spółki w Polsce. Od samego początku jego rola związana była z ekspansją na rodzimym rynku.

Początkowo firma współpracowała z mniej niż 50 konsultantami, a obecnie do realizacji projektów IT angażuje ponad 1100 ekspertów. Na przestrzeni tych 16 lat 7N ewoluowało także na mapie – biuro w Warszawie znacząco się rozrosło, a dodatkowo powstały oddziały w Gdańsku i Wrocławiu.

Celem Grzegorza Pyzla jest dalszy rozwój biznesu, wspieranie spójności polityki 7N w zakresie oferty nearshore oraz offshore. Dzięki temu, klienci 7N mają zyskać jeszcze lepszy dostęp do kompetencji oraz usług świadczonych globalnie przy jednoczesnej optymalizacji kosztowej – podsumowują przedstawiciele 7N.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *