Urządzenia wydrukuRynek

HP Instant Ink – drukowanie w modelu subskrypcyjnym już dostępne w Polsce

Firma HP Inc. ogłosiła globalną premierę Instant Ink – drukowania w modelu subskrypcyjnym. Od teraz, dostępność tej usługi rozszerza się z 18 do 35 rynków, w tym trafia również do Polski. Instant Ink oferuje możliwość drukowania bez zbędnych przerw, dzięki rozwiązaniu, które wykrywa kiedy w drukarce kończy się oryginalny atrament i automatycznie zamawia kolejne wkłady, aby użytkownik otrzymał nowy zapas jeszcze przed wyczerpaniem poprzedniego – informują przedstawiciele producenta.

HP Instant Ink – drukowanie w modelu subskrypcyjnym już dostępne w Polsce

Rozszerzenie zasięgu Instant Ink to odpowiedź HP na zauważalne zapotrzebowanie klientów na inteligentne, wydajne i zrównoważone rozwiązania do drukowania, które przy obecnym modelu życia prędko nie znikną, podkreślają przedstawiciele firmy. “Od ponad roku jesteśmy świadkami jak znikają kulturowe i technologiczne bariery, które wcześniej uniemożliwiały zdalną pracę i naukę. Po usunięciu tych przeszkód wyraźnie zwiększyła się potrzeba na drukowanie w domu” – powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor zarządzający HP Inc Polska.

Elastyczne plany miesięczne

Jak wskazują specjaliści HP, dzięki Instant Ink klienci mogą zapomnieć o frustracji związanej z kończącym się atramentem w momencie, gdy jest on najbardziej potrzebny, a rozwiązanie zapewnia również elastyczność. Użytkownicy mają bowiem do wyboru jeden z wielu planów miesięcznych, w stałej cenie zależnej od liczby drukowanych stron.

Plany dla atramentu:

  • 15 stron miesięcznie – 4,99 zł
  • 50 stron miesięcznie – 15,99 zł
  • 100 stron miesięcznie – 25,99zł
  • 300 stron miesięcznie – 61,99zł
  • 700 stron miesięcznie – 129,99 zł

Użytkownicy mogą dostosowywać powyższe plany w zależności od potrzeb lub anulować je w dowolnym momencie – bez umowy, rocznej opłaty lub dodatkowych zobowiązań. Co istotne, niewykorzystane strony z danego miesiąca można przenieść i wykorzystać w kolejnym. Warto również dodać, że oprócz wygody Instant Ink oferuje użytkownikom także szansę wsparcia zrównoważonego stylu życia. Firma HP oferuje możliwość recyklingu, w tym opłacony z góry recykling oraz dostawę wkładów.

Subskrypcja Ink z HP+

Instant Ink jest również dostępny z usługą HP+, która wchodzi właśnie na polski rynek. Jak informują przedstawiciele producenta, HP+ to inteligentny system drukowania, stworzony dla klientów indywidualnych, jak i małych firm. Składa się nań wysokiej jakości sprzęt, największa na rynku usługa subskrypcji materiałów eksploatacyjnych (obecnie obejmująca również tonery) czy dostępna w chmurze aplikacja do drukowania. W ramch HP+ klienci otrzymują sześciomiesięczną wersję próbną Instant Ink5 i możliwość prostego zarządzania subskrypcją za pomocą aplikacji HP Smart6. Obecnie już 48 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie może korzystać z możliwości drukowania i skanowania niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują – podsumowują przedstawiciele HP.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *