BranżaRynek

IFS Unleashed już 10 października!

Na największym wydarzeniu branżowym IFS spotka się kilka tysięcy przedstawicieli klientów, partnerów oraz ekspertów. Czekają ich 3 dni bogatych merytorycznie spotkań dedykowanych 5 kluczowym branżom, dla których IFS opracowuje swoje rozwiązania. Globalna konferencja odbędzie się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, w dniach 10-14 października 2022 roku.

IFS Unleashed już 10 października!

IFS Unleashed to pierwsze wydarzenie firmy, podczas którego w tak szerokim zakresie widoczna będzie koncentracja na kluczowych branżach i liniach biznesowych. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oraz ich możliwości, zaś eksperci będą starać się zainspirować gości wyjątkowymi przykładami rozwoju firm dzięki wykorzystaniu technologii IFS. Specjaliści producenta pokażą dlaczego oprogramowanie, rozwiązania ukierunkowane na sukces klienta i technologie chmurowe są najlepszymi narzędziami do budowania wartości biznesowej w nowoczesnych przedsiębiorstwach .

Czego możemy się spodziewać?

  • Trzydniowej, eksperckiej konferencji na temat maksymalizacji wartości dla firm z oprogramowaniem IFS.
  • Wydzielonych stref przeznaczonych specjalnie dla sektorów produkcyjnego, obronnego, energetycznego, usługowego oraz telekomunikacyjnego obejmujących najnowsze zdobycze technologiczne i modele biznesowe.
  • Inspirujących prezentacji i wykładów uznanych innowatorów oraz najbardziej cenionych osobistości w poszczególnych branżach.
  • Debat, paneli dyskusyjnych, analiz przypadków i produktów.

Dlaczego warto tam być?

  • Liderzy IFS wskażą, jak inwestycje w badania i rozwój koncentrują się na kluczowych inicjatywach strategicznych, które wspierają wdrożenie usług w chmurze i szybsze osiąganie korzyści biznesowych.
  • Najlepsi eksperci poprowadzą  szkolenia obejmujące aspekty techniczne i funkcjonalne, aby w pełni poznać innowacyjne rozwiązania na platformie IFS Cloud.
  • Dowiecie się w jaki sposób i dlaczego sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, teledetekcja, przetwarzanie w chmurze, automatyzacja czy cyfrowe bliźniaki mogą pomóc w tworzeniu inteligentnego i autonomicznego biznesu.
Przeczytaj również
Polacy zwyciężyli w prestiżowym konkursie "Hack-A-Sat" organizowanym przez amerykańskie wojsko

Wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie: IFS Unleashed.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *