Rynek

Infor udostępnia nową wersję systemu ERP dla przemysłu

Najnowsza wersja systemu Infor LN ma stanowić odpowiedź na dzisiejsze potrzeby sektora przemysłowego. Oprogramowanie w wersji 10.5 wyposażono w szereg ulepszeń i nowych funkcjonalności zgodnych z trendami obserwowanymi na rynku rozwiązań klasy ERP. System Infor LN 10.5 wyposażono również w nowy interfejs użytkownika.

Infor udostępnia nową wersję systemu ERP dla przemysłuŹrodło: Infor

Oprogramowanie Infor LN 10.5 bazuje na platformie Infor XI12 wspierającej m.in. architekturę multi-tenant, kompleksowe funkcje analityczne, a także – zapewniającej możliwość łatwego wykorzystania systemu z poziomu urządzeń mobilnych i ułatwiającej integrację z zewnętrznymi rozwiązaniami open source. Za sprawą nowych rozwiązań oprogramowanie rodziny LN zyskać ma również większą elastyczność w zakresie dostosowywania sposobu działania do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. W wersji 10.5 systemu Infor LN wprowadzono też nowe narzędzia ułatwiające proces wdrożenia.

Z oficjalnych informacji wynika, że system Infor LN 10.5 posiada m.in. dedykowane funkcje branżowe dla kluczowych gałęzi przemysłu w tym m.in. lotnictwa i przemysłu obronnego oraz przemysłu motoryzacyjnego. Na nowe funkcjonalności składają się rozwiązania, takie jak: kontrola przepływu dokumentów kontraktowych, nowe procedury uznania przychodów i certyfikacji producenta. Nowe funkcjonalności mają także zwiększać użyteczność oprogramowania w sektorze wysokich technologii.

System Infor LN 10.5 wyposażono również w nowy interfejs użytkownika. Ma on być łatwiejszy w obsłudze i bardziej ergonomiczny od poprzednich wersji. Oprogramowanie wyposażono też w szereg funkcji analitycznych. System Infor ERP LN 10.5 jest też dostępny na platformie chmurowej Amazon Web Services.

W Polsce z oprogramowania rodziny Infor LN korzysta ponad 100 firm reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 thought on “Infor udostępnia nową wersję systemu ERP dla przemysłu”