MENU

Integrated Solutions bez prezesa

15 listopada 2017Blog redakcji

Dotychczasowy prezes – Mariusz Chochołek – odchodzi do konkurencji, firmy T-Systems Polska.

Dla przypomnienia, T-Systems to spółka należąca do Grupy Deutsche Telekom. Zgodnie jednak z umową podpisaną 1 września 2017 roku, 100 procent udziałów w spółce T-Systems Polska nabył T-Mobile Polska i stał się wyłącznym właścicielem firmy w Polsce. Ze względów strategicznych, T-Systems pozostaje jednak odrębną firmą i kontynuuje sprzedaż produktów i usług pod marką T-Systems.

T-Systems działa w Polsce od roku 1998, kiedy jeszcze pod marką Debis Systemhaus oferowało wyspecjalizowane usługi IT. Po fuzji z T-Systems, polski oddział kierował realizacją globalnych projektów outsourcingowych oraz międzynarodowych, hurtowych usług telekomunikacyjnych. W kolejnych latach T-Systems Polska rozpoczęło aktywną działalność handlową, pozyskując kolejnych klientów z polskiego rynku. Firma stała się wyspecjalizowanym dostawcą usług i rozwiązań ICT.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »