Branża ITRynek

Integrated Solutions dostarczy oprogramowanie i usługi cloud Oracle do Poczty Polskiej

Integrated Solutions zawarł z Pocztą Polską umowę na dostawę pakietów oprogramowania Oracle, w tym wykorzystanie nowoczesnych komponentów Oracle Cloud. Firma oferować będzie też wsparcie systemów IT oraz usługi doradcze. Wartość projektu przekracza 33 mln zł.

Integrated Solutions dostarczy oprogramowanie i usługi cloud Oracle do Poczty Polskiej

W ramach kontraktu Integrated Solutions dostarczy oprogramowanie wspierającego kluczowe systemy IT Poczty Polskiej wraz z usługami asysty, środowiskiem chmurowym Oracle oraz usługami doradczymi w zakresie oprogramowania Oracle. Projekt obejmuje zapewnienie licencji w formule nielimitowanego dostępu (ULA) przez 24 miesiące. Umowa pomiędzy Integrated Solutions a Pocztą Polską została podpisana 31 października.

Rozpoczęcie transformacji cyfrowej w Poczcie Polskiej to odważna i słuszna decyzja. Wierzymy, że nowoczesne narzędzia chmurowe Oracle zapewnią firmie bardzo efektywne i elastyczne zarządzanie potrzebami wynikającymi z utrzymania istniejących systemów informatycznych oraz z prowadzonych projektów strategicznych” – ocenia Marcin Dżoga, dyrektor sprzedaży do sektora publicznego w Integrated Solutions.

W ramach projektu Integrated Solutions zapewni też zaawansowane usługi konsultingowe związane z wdrożeniem licencji i rozwojem środowisk opartych o technologię Oracle. “Na szczególną uwagę zasługuje wdrożenie komponentu Oracle Cloud, który obecnie będzie jednym z najbardziej zaawansowanych środowisk w Polsce, zwłaszcza uwzględniając  złożoność i różnorodność produktów  aplikacyjnych serwowanych z infrastruktury chmurowej w tym przypadku z użyciem Oracle Cloud Machine” – mówi Marcin Dżoga.

Integrated Solutions jest jednym z pierwszych partnerów w regionie Oracle ECEMEA o statusie Cloud Managed Service Provider. Firma otrzymała ten tytuł w lipcu 2017 roku. W efekcie firma Integrated Solutions poszerzyła swoją ofertę o aplikacje dostarczane w modelu usługowym (SaaS), rozwiązania klasy Platforma-jako-usługa (PaaS) oraz nowoczesne usługi Oracle IaaS (moc obliczeniowa, pamięci masowe i sieciowe w chmurze czy chmura w modelu cloud-at-customer dostarczana dzięki Oracle Cloud Machine).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *