MENU

Integrated Solutions dostarczy oprogramowanie i usługi cloud Oracle do Poczty Polskiej

15 listopada 2017Branża, Rynek

Integrated Solutions zawarł z Pocztą Polską umowę na dostawę pakietów oprogramowania Oracle, w tym wykorzystanie nowoczesnych komponentów Oracle Cloud. Firma oferować będzie też wsparcie systemów IT oraz usługi doradcze. Wartość projektu przekracza 33 mln zł.

W ramach kontraktu Integrated Solutions dostarczy oprogramowanie wspierającego kluczowe systemy IT Poczty Polskiej wraz z usługami asysty, środowiskiem chmurowym Oracle oraz usługami doradczymi w zakresie oprogramowania Oracle. Projekt obejmuje zapewnienie licencji w formule nielimitowanego dostępu (ULA) przez 24 miesiące. Umowa pomiędzy Integrated Solutions a Pocztą Polską została podpisana 31 października.

Rozpoczęcie transformacji cyfrowej w Poczcie Polskiej to odważna i słuszna decyzja. Wierzymy, że nowoczesne narzędzia chmurowe Oracle zapewnią firmie bardzo efektywne i elastyczne zarządzanie potrzebami wynikającymi z utrzymania istniejących systemów informatycznych oraz z prowadzonych projektów strategicznych” – ocenia Marcin Dżoga, dyrektor sprzedaży do sektora publicznego w Integrated Solutions.

W ramach projektu Integrated Solutions zapewni też zaawansowane usługi konsultingowe związane z wdrożeniem licencji i rozwojem środowisk opartych o technologię Oracle. „Na szczególną uwagę zasługuje wdrożenie komponentu Oracle Cloud, który obecnie będzie jednym z najbardziej zaawansowanych środowisk w Polsce, zwłaszcza uwzględniając  złożoność i różnorodność produktów  aplikacyjnych serwowanych z infrastruktury chmurowej w tym przypadku z użyciem Oracle Cloud Machine” – mówi Marcin Dżoga.

Integrated Solutions jest jednym z pierwszych partnerów w regionie Oracle ECEMEA o statusie Cloud Managed Service Provider. Firma otrzymała ten tytuł w lipcu 2017 roku. W efekcie firma Integrated Solutions poszerzyła swoją ofertę o aplikacje dostarczane w modelu usługowym (SaaS), rozwiązania klasy Platforma-jako-usługa (PaaS) oraz nowoczesne usługi Oracle IaaS (moc obliczeniowa, pamięci masowe i sieciowe w chmurze czy chmura w modelu cloud-at-customer dostarczana dzięki Oracle Cloud Machine).

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »