BranżaRynek

Integrated Solutions nawiązał partnerstwo z Huawei

Do tej pory – jeśli chodzi o rozwiązania sieciowe – firma współpracowała przede wszystkim z Cisco Systems. Nawiązanie współpracy Integrated Solutions z Huawei obejmie realizację projektów dla największych firm w Polsce.

Integrated Solutions nawiązał partnerstwo z Huawei

Integrated Solutions (IS),  integrator ICT należący do Grupy Orange Polska, został autoryzowanym partnerem firmy Huawei. Wykorzystując technologię producenta, IS zamierza wdrażać usługi integracyjne z obszaru infrastruktury, sieci i bezpieczeństwa. Uzyskane przez inżynierów Integrated Solutions certyfikaty pozwalają także na świadczenie serwisu urządzeń Huawei.

“Rok 2017 rozpoczęliśmy od współpracy z Huawei. To krok w stronę większej – niż do tej pory – dywersyfikacji naszej oferty rozwiązań sieciowych. Chcemy dać klientom wybór, w oparciu o którą technologię zamierzają rozwijać swoje środowiska teleinformatyczne. Dla wielu z nich Huawei jest ciekawą alternatywą, zarówno pod kątem ceny, jak i jakości” – wyjaśnia Marek Janik, inżynier z Integrated Solutions.

Korzystając z urządzeń sieciowych Huawei – switchów, routerów czy przełączników – IS zamierza ubiegać się o realizację nowych projektów wśród największych przedsiębiorstw w Polsce.

W ciągu ostatnich miesięcy Integrated Solutions podpisał już trzecią umowę z nowym partnerem. Pierwszą była z SAS Institute, a kolejną z Apple stając się Apple Authorised System Integrator. Ten poziom partnerstwa pozwoli na realizację projektów integracyjnych na bazie urządzeń Apple takich, jak wdrożenie podpisu biometrycznego, systemów zarządzania urządzeniami mobilnymi MDM (Mobile Device Management) i ochrony danych. Z kolei współpraca z SAS Institute to krok w kierunku oferowania przez IS zaawansowanych rozwiązań opartych o analitykę.

Przeczytaj również
Pandemia zwiększyła zainteresowanie chmurą na krajowym rynku MŚP, ale "zachmurzenie" postępuje dość nieśpiesznie
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *