Branża ITRynek

Integrated Solutions przekroczył 1 mld zł przychodów w 2023 roku

W minionym roku firma uzyskała historyczny wynik osiągając dokładnie 1,022 mld zł przychodów. W istotnych dla spółki obszarach – chmury i cyberbezpieczeństwa, urosła ona odpowiednio 39% i 27%. Znaczący wzrost (55%) odnotowano też w obszarze administracji publicznej i służb mundurowych. Duże zainteresowanie transformacją cyfrową w instytucjach publicznych zaowocowało kontraktami m.in. z ZUS, MON, MSWiA czy Centrum Obsługi Administracji Rządowej.

Integrated Solutions przekroczył 1 mld zł przychodów w 2023 roku

Jak wskazują przedstawiciele IS, od lat najwięksi klienci spółki to również sektor komercyjny, w tym liderzy cyfryzacji – transport, logistyka, spedycja, handel, czy bankowość. Zwiększone wydatki na cyfryzację odnotowano także w innych branżach. Znaczące wzrosty sprzedaży osiągnięto m.in. w  segmencie rozwiązań dla instytucji wspierających rolnictwo i przetwórstwo spożywcze (90%), czy w opiece zdrowotnej (71%).

“Rok 2023 zakończyliśmy z historycznym wynikiem, przekraczającym 1 mld przychodów. To powód do dużej satysfakcji i potwierdzenie, że nasza spółka należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Polsce. Klienci znają nasze kompetencje i chętnie korzystają z naszych rozwiązań, bo wiedzą, że w czasach przyspieszonej digitalizacji mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie swojej transformacji” – skomentował  Andrzej Zając, prezes zarządu Integrated Solutions. “Z dużymi ambicjami wchodzimy w kolejny rok.  Doskonalimy się w obszarach dla nas kluczowych tj. architektury referencyjne, infrastruktura IT, chmura, cyberbezpieczeństwo, usługi profesjonalne czy cyfrowe środowisko pracy. Rozbudowujemy także portfolio rozwiązań z domeny automatyzacji procesów. Jesteśmy przekonani, że taka strategia zapewni nam stałą ścieżkę wzrostu, a przede wszystkim satysfakcję naszych klientów” – podsumował.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *