BiznesRynek

ITwiz partnerem VIII edycji konferencji Spójne Przywództwo – Człowiek i Technologia

Dokąd prowadzi rozdźwięk między tempem cyfryzacji a zdolnościami adaptacyjnymi człowieka? Czy liderzy dostrzegają złożoność świata? Jakie zmiany społeczne i biznesowe przyniesie rewolucja technologiczna? Z tymi pytaniami zmierzą się prelegenci konferencji „Spójne Przywództwo – Człowiek i Technologia”, która łamie silosowe podejście do problemów świata i ukazuje je w nowym świetle.

ITwiz partnerem VIII edycji konferencji Spójne Przywództwo – Człowiek i Technologia

Najważniejsze informacje

Agenda VIII edycji konferencji Spójne Przywództwo – Człowiek i Technologia:
  • Lider – Człowiek
  • Lider w Relacji (m.in. „Obecność i nieobecność. Czy łatwiej zdobyć Mount Everest czy być ojcem?”, Krzysztof Wielicki)
  • Lider w Biznesie, Gospodarce, Technologii (m.in. Raport o stanie świata, AI oczyma młodych oraz wyniki badania „BARIERY I TRENDY – Transformacja Technologiczna Firm w Polsce z uwzględnieniem perspektywy człowieka, pracownika, konsumenta).
  • Lider dla Społeczeństwa – Przywództwo 6 Poziomu
  • Informacje na temat konferencji na stronie: https://www.humanites.pl/8-konferencja-liderow-biznesu/

4 marca w Warszawie podczas VIII dorocznej edycji konferencji organizowanej przez Instytut Humanites przed publicznością złożoną z właścicieli firm i kadry zarządzającej wystąpi blisko 30 prelegentów ze świata biznesu, technologii, nauki, filozofii, sztuki i duchowości. Wydarzenie wymyka się konwencji typowych konferencji biznesowych. Jest zbudowane na osi modelu Spójnego Przywództwa™ zakładającego wielowymiarowy rozwój liderów i łączenie przez nich ról zawodowych, prywatnych i społecznych.

Agenda, podzielona na cztery sekcje, obejmują następujące tematy:
✔ Lider – Człowiek (m.in. „Raport o stanie człowieka” oraz „O ruchu i bezruchu” – o sensie oraz połączeniu ciała i ducha, Norbert Oczkowski OP)
✔ Lider w Relacji (m.in. „Obecność i nieobecność. Czy łatwiej zdobyć Mount Everest czy być ojcem?”, Krzysztof Wielicki, wręczenie nagród Firmy Przyjaznej Rodzinie/Firmy Przyjaznej Człowiekowi – Family&Human Humanites Wellbeing Award 2020, Instytut Humanites, Instytut Biznesu Rodzinnego i Konfederacja Lewiatan)
✔ Lider w Biznesie, Gospodarce, Technologii (m.in. Raport o stanie świata, AI oczyma młodych oraz wyniki badania „BARIERY I TRENDY – Transformacja Technologiczna Firm w Polsce z uwzględnieniem perspektywy człowieka, pracownika, konsumenta).
✔ Lider dla Społeczeństwa – Przywództwo 6 Poziomu (W tym roku gościem specjalnym konferencji “Spójne Przywództwo. Człowiek i Technologia” jest twórca międzynarodowego biznesu kwiatowego JMP Flowers Jarosław Ptaszek w towarzystwie rodziny, córki Agnieszki i syna Michała. Firma Rodzinna Forbes 2020. W swojej historii o tym, “Czego do wzrostu potrzebują orchidee i ludzie”, opowiedzą m.in. o udanym procesie sukcesji)

Przeczytaj również
Odpowiednia jakość obsługi online zwiększa lojalność klienta

Podczas konferencji odbędzie się także inauguracja Centrum Etyki Technologii – utworzonego przy Instytucie Humanites ośrodka promującego odpowiedzialne innowacje: projektowane i wykorzystywane zgodnie z powszechnie podzielanymi zasadami i wartościami.

“W dzisiejszym świecie towarzyszy nam bardzo duża zmienność i niepewność” – mówi Zofia Dzik, prezes Instytutu Humanites, inwestor i członek wielu rad nadzorczych spółek giełdowych. Jak w takich czasach budować stabilizację, np. w przestrzeni wartości? Czy każdy lider ma tę samą zdolność do widzenia złożoności świata? Na ile można tę krytyczną zdolność wykształcić, a na ile wiąże się ona z osobistym potencjałem osoby? Konferencja ma nam pomóc znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Instytut Humanites jako jedna z pierwszych organizacji w Polsce zaproponował, aby podczas konferencji biznesowej rozmawiać nie tylko o roli liderów w biznesie i gospodarce, ale również pogłębić temat ich oddziaływania na rodziny i społeczeństwo. W dobie pandemii pracodawcy wyraźnie doświadczają, że rodziny pracowników nie są oderwane od ich obowiązków zawodowych. To moment, w którym trzeba zwrócić szczególną uwagę na wsparcie pracowników w integracji różnych ról.

Dochody z Konferencji przeznaczone są na finansowanie Programu Akademii Przywództwa Liderów Oświaty (APLO.pl) Instytutu Humanites – pierwszego w Polsce programu rozwoju przywództwa w edukacji skierowanego do dyrektorów szkół z całej Polski. APLO ma już ponad 500 absolwentów.

ITwiz jest partnerem wydarzenia, obok Blue Media, BNP Paribas Polska S.A. Forbes, Leitz, Microsoft Polska i Think Tank.

Więcej informacji na temat konferencji na stronie: https://www.humanites.pl/8-konferencja-liderow-biznesu/

Przeczytaj również
Polski startup rozwija system usprawniający kontrolę nad poziomem bezpieczeństwa IT

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress

Tagi

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress