Zmiany kadrowe

Jacek Lichoń nowym dyrektorem sprzedaży w IFS

Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu w sektorze IT, kierował zespołami odpowiedzialnymi za kluczowych klientów oraz rozwój strategicznych inicjatyw sprzedażowych, m.in. w takich firmach jak Unit5, SAP, Microsoft oraz Cisco.

Jacek Lichoń nowym dyrektorem sprzedaży w IFS
Decyzję o dołączeniu do IFS Jacek Lichoń wytłumaczył zarówno uznaniem dla marki, jak i ludzi tworzących firmę.

“IFS to jedna z najlepszych marek na rynku rozwiązań klasy ERP. Produkty i rozwiązania IFS są rozpoznawane na całym świecie jako jedne z najefektywniejszych w swojej dziedzinie. Natomiast do przejścia do IFS skłonili mnie przede wszystkim ludzie, którzy mają wizję i strategię rozwoju tej firmy” – skomentował Jacek Lichoń.

“Jacek przynosi ze sobą wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej, w tym doskonałe osiągnięcia w zakresie rozwijania strategii sprzedaży i budowania długotrwałych relacji z klientami. Jego głęboka wiedza o rynku, połączona z umiejętnością rozumienia potrzeb naszych klientów, sprawia, że jest dobrym liderem, który pomoże nam osiągnąć nowe sukcesy. Ufam, że jego zaangażowanie i innowacyjne podejście wniosą znaczącą wartość do naszej firmy, przyczyniając się do dalszego rozwoju IFS w regionie” – podsumował Marek Głazowski, prezes IFS Polska &EE

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *