MENU

Jak cyfrowa transformacja wpływa na IT i rynek usług cloud computing

6 lipca 2015CIO

IDC zaprasza na webinarium poświęcone rynkowi usług IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) “How Digital Transformation Is Reflected in IT and Cloud Services Market in CEE Region”.

1227226_54704001

Webinarium odbędzie się już w czwartek (9 lipca) o godzinie 11:00 i potrwa około godziny.

Wśród poruszonych tematów znajdą się:

  • – porównanie rynku usług w regionie CEE,
  • – podsumowanie rynku w roku 2014 z prognozami na ten rok,
  • – podsumowanie usług oferowanych w chmurze obliczeniowej.

Rejestracja na stronie webinarium “How Digital Transformation Is Reflected in IT and Cloud Services Market in CEE Region”.

Cyfrowa transformacja to sposób, jaki nowe technologie, technologie cyfrowe zmieniają dziś gospodarkę. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą być bliżej klienta końcowego i partnerów, wychodząc ze wspólną, kompleksową ofertą.

Cyfrowa transformacja zmienia również sposób, w jaki firmy generują przychody. Ma to swój negatywny wpływ. Aż 32% członków zarządów największych przedsiębiorstw notowanych na międzynarodowych giełdach uważa, że ich przychody w ciągu 5 lat zostaną zagrożone przez tzw. digital disruption. Zagrożeniem są nowi gracze na rynku bazujący na innowacji, która zmienia dotychczasowy, ustalony porządek, która rozwiązuje obecny lub przyszły problem i zapewnia konsumentom nowe korzyści.

To wszystko sprawia, że musimy zacząć myśleć inaczej w swoich firmach, o tym, w jaki sposób konkurować w cyfrowej gospodarce m.in. dzięki cyfrowej transformacji właśnie.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »