Branża ITRynek

Już wkrótce IFS Connect 2022: Kompas transformacji cyfrowej biznesu

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji IFS Connect jest Roadmap To The Future, gdzie IFS przejmie rolę kompasu w drodze do cyfrowej transformacji przedsiębiorstw. Konferencja podzielona została na dwa dni i 4 bloki tematyczne, podczas których uczestnicy będą mieli okazję wymienić się poglądami, a także otrzymają solidną dawkę wiedzy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2022 w Hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi.

Już wkrótce IFS Connect 2022: Kompas transformacji cyfrowej biznesu
Źródło: IFS

Konferencje organizowana jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja jest otwarta. Organizatorem wydarzenia jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 000 przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług spółki korzysta ponad 70 000 użytkowników reprezentujących m.in. branże produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną.

Już wkrótce IFS Connect 2022: Kompas transformacji cyfrowej biznesu

“Nigdy wcześniej technologia nie dawała nam tak wielkich możliwości na tworzenie lepszego jutra, budowę wartościowego środowiska pracy oraz zwiększania swojego potencjału. Czas wykorzystać tę szansę i tworzyć cyfrową przyszłość opartą o rozwiązania zapewniające nam poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim rozwój” – podkreśla Marek Głazowski, prezes IFS Poland & East Europe.

Podczas tegorocznej edycji eksperci i zaproszeni goście rozmawiać będą o:

  • kluczowych kwestiach w obszarze technologicznej transformacji biznesu;
  • zagadnieniach gospodarczych oraz międzynarodowych wpływających na prowadzenie biznesu;
  • tym jak technologia może być niezastąpionym wsparciem dla przedsiębiorstw w otoczeniu podlegającym ciągłym zmianom.

“Dzisiaj ludzie i technologia to sieć naczyń powiązanych, a postęp niejako pozytywnie wymusza na nas transformację. Wspólnie podejmijmy to wyzwanie. Rozmawiajmy o innowacjach, które będą stanowić o naszej przewadze, dzielmy się doświadczeniem, razem twórzmy przyszłość. Temu będzie poświęcona nasza konferencja” – podkreśla Tomasz Piechota, dyrektor marketingu IFS Poland & East Europe.

Już pierwszego dnia eksperci IFS pokażą jak przeszłość i teraźniejszość, a także doświadczenie IFS oraz Klientów firmy, mają wpływ na kreowanie przyszłości, stawianie czoła wyzwaniom zmieniającego się świata oraz tworzenie sprawnie działającego ekosystemu technologicznego. W ramach wystąpień uczestnicy zapoznają się ze zdaniem oraz rekomendacjami przedstawicieli zarządów polskich firm działających na międzynarodową skalę i przykładami zastosowania technologii IFS. Na zakończenie dnia Joanna Jurga – pasjonatka kosmosu i dwukrotna komandor misji w Habitacie Lunares – opowie o kosmicznych technologiach wykorzystywanych przez nas na co dzień. Dla uczestników zorganizowano również wieczorne spotkanie networkingowe, wzbogacone o przyznanie nagród IFS Business Transformation Awards. Z kolei drugiego dnia uczestnicy przeniosą się do technologicznej przyszłości razem z IFS Cloud i najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez IFS.

Partnerami wydarzenia są: Złoty Partner – Delegate, Srebrni Partnerzy – InfoConsulting oraz  Pagero, Brązowy Partner – L-system.

Patronaty honorowe wydarzeniu przyznały: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Polskie Stowarzyszenie Stowarzyszanie Paliw Alternatywnych oraz Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza. Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie IFS Connect 2022.

ITwiz objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *