Informacje prasoweStrefa IFSWdrożeniaRynek

Kangra Coal centralizuje i optymalizuje procesy w oparciu o system IFS

Oprogramowanie IFS Applications zostanie wykorzystane do stworzenia jednolitej platformy ERP na potrzeby dwóch oddziałów firmy Kangra Coal. System klasy ERP ma umożliwić zwiększenie efektywności kluczowych procesów biznesowych firmy wyspecjalizowanej w wydobyciu węgla kamiennego.

Kangra Coal centralizuje i optymalizuje procesy w oparciu o system IFS

System IFS Applications w głównej mierze posłuży do usprawnienia działań związanych z logistyką i utrzymaniem ruchu w firmie Kangra Coal. Rozwiązanie będzie obejmować zarządzanie remontami, zaopatrzeniem i zapasami, przy czym zakres ten może zostać poszerzony w przyszłości.

Kangra Coal jest spółką, która w większości należy do firmy Gas Natural Fenosa z siedzibą w Barcelonie (Hiszpania). Kangra Coal zarządza kopalnią węgla Savmore mieszczącą się w prowincji Mpumalanga na terenie RPA.

Wdrożenie systemu IFS Applications pozwoli firmie Kangra zastąpić szereg przestarzałych, wymagających ręcznej obsługi rozwiązań, pojedynczą platformą do zarządzania pracami remontowymi i logistyką, co pozwoli zwiększyć wydajność prowadzonej działalności.

„Zdecydowaliśmy się wdrożyć rozwiązanie firmy IFS, ponieważ szereg innych firm należących do grupy Gas Natural Fenosa już korzysta z IFS Applications. Oprócz tego firma IFS posiada bogate doświadczanie w realizacji tego typu projektów w przedsiębiorstwach z naszej branży. Firma IFS doskonale rozumie potrzeby wiążące się z naszą działalnością, a ich system jest łatwy w obsłudze i pomaga skrócić czas realizacji zadań. IFS Applications oferuje też wiele standardowych funkcji, które świetnie sprawdzają się w środowisku branży wydobywczej” − mówi Ana Jardón, dyrektor zarządzający w firmie Kangra Coal.

„Ten projekt jest okazją umocnienia pozycji naszej marki w tym sektorze przemysłu. Funkcje oferowane przez IFS Applications świetnie pasują do potrzeb charakterystycznych dla międzynarodowych firm zajmujących się wydobyciem, wśród których już cieszymy się szerokim zaufaniem”− mówi Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica.

Implementacja systemu potrwa około pięć miesięcy i będzie realizowana w ramach współpracy ekspertów firm IFS i Kangra Coal.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *