Zmiany kadrowe

Katarzyna Kuczyńska dyrektorem ds. operacyjnych w Trusted Software Services

Obejmie stanowisko Chief Operating Officer i dołączy do zarządu firmy. W nowej roli będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzone przez spółkę projekty.

Katarzyna Kuczyńska dyrektorem ds. operacyjnych w Trusted Software Services

W nowej roli Katarzyna Kuczyńska będzie nadzorować działalność operacyjną firmy Trusted Software Services, w tym realizowane dla klientów projekty związane z rozwojem oprogramowania. Będzie także zaangażowana w realizację strategii rozwoju spółki, która zakłada m.in. rozszerzenie działalności o rynki zagraniczne. “W 2023 roku planujemy wyjść na rynki zagraniczne i rozszerzyć naszą spółkę o dział Venture Building. Patrząc na te plany, wiem, że przed Katarzyną Kuczyńską stoi spore wyzwanie. Odpowiada za działalność operacyjną i prowadzenie projektów w spółce, w której jeszcze w tym roku będzie więcej niż 100 osób” – mówi Adam Paczuski, CEO Trusted Software Services.

Katarzyna Kuczyńska karierę zawodową rozpoczynała w firmie Mercer. Od 2019 roku jest związana z firmą Trusted Software Services. Początkowo pełniła rolę analityk biznesowego i uczestniczyła w jednym z największych wdrożeń płatności w modelu Mass Transit Transaction w Polsce. Uczestniczyła także w projektach związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz tworzeniem rozwiązań dla branży FinTech. W 2021 roku awansowała na stanowisko Head of Project Management i odpowiedzialność za zarządzanie wszystkimi projektami realizowanymi przez Trusted Software Services. “Objęcie przeze mnie stanowiska Chief Operating Officer i dołączenie do zarządu TSS jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Zanim zaczęłam tu pracować, byłam analitykiem. W Trusted Software Services szybko się rozwinęłam. Branża IT jest w dużej mierze zdominowana przez mężczyzn – widać to zwłaszcza na szczeblu menedżerskim. Mimo to udało mi się w 3 lata przejść ścieżkę rozwoju i znaleźć się właśnie w tym miejscu” – mówi Katarzyna Kuczyńska, COO w Trusted Software Services.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *