SprzętRynek

Kontel wyłącznym dystrybutorem MaxHub w zakresie monitorów i ekranów LED

Na mocy zawartej umowy, firma odpowiada za jedyny oficjalny kanał dystrybucyjny na obszarze Polski, z możliwością sprzedaży na rynki CEE. MaxHub oferuje monitory interaktywne dla edukacji, ekrany LED zewnętrzne i wewnętrzne do sal konferencyjnych oraz dla branży retail. W portfolio ma także wielkoformatowe monitory reklamowe i rozwiązania wideokonferencyjne.  

Kontel wyłącznym dystrybutorem MaxHub w zakresie monitorów i ekranów LED

Portfolio LED MaxHub w KONTEL tworzą monitory i ściany LED w formacie 16:9, 4:3 i 21:9  o przekątnej od 43’’ do 220’’. Wielkoformatowe rozwiązania LED do stosowania na zewnątrz mogą mieć blisko 10 metrów. Na uwagę zasługują też ekrany all-in-one w formacie 21:9, kompatybilne z Signature Microsoft Teams Rooms. Wyświetlają one Front Row z systemu wideokonferencyjnego Jabra lub Yealink.

„Maxhub jest uzupełnieniem portfolio Kontel o rozwiązania wyświetlania. Dzięki temu nasi partnerzy handlowi, będą mogli jeszcze bardziej kompleksowo wyposażyć z nami sale konferencyjne, obiekty komercyjne i przestrzenie retail” – skomentował Andrzej Wiśniewski, członek zarządu Kontel.

MaxHub wyróżnia się: intuicyjnym systemem MaxHub OS w interaktywnych monitorach all-in-one, antybakteryjnym ekranem, technologią najlepszego odwzorowania kolorów (90% NTSC) i systemem do zarządzania dla działów IT. Dodatkowo, unikalną funkcją jest możliwość współpracy w czasie rzeczywistym na dotykowych monitorach w różnych lokalizacjach.

MaxHub zapewnia certyfikację z: Microsoft Teams, Zoom, Barco, Intel, Crestron, QSC, Extron, AMX, audio-technica i SENNHEISER.

Firma zrealizowała wdrożenia m.in. u takich klientów jak: Audi, Mercedes-Benz, Lenovo, Puma, Nestle, Disney, Land Rover, Honda, Shell.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *