AgileProgramowaniePolecane tematy

W Krakowie odbędzie się europejska edycja Google Developer Days

Największa europejska konferencja deweloperska Google w tym roku odbędzie się w Polsce. Podczas wrześniowego, trwającego dwa dni wydarzenia programiści będą mieli możliwość podniesienia swoich umiejętności i poznania najnowszych trendów w technologii.

W Krakowie odbędzie się europejska edycja Google Developer Days

Jedna z dwóch tegorocznych edycji konferencji Google Developer Days odbędzie się w dniach 5 i 6 września 2017 roku w Polsce. Według przedstawicieli Google konferencja zostanie zorganizowana w Polsce, aby ułatwić udział w niej deweloperom z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Liczba pochodzących z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji wysoko wykwalifikowanych specjalistów w obszarze rozwoju oprogramowania jest szacowana na ponad milion. Kolejna, grudniowa edycja konferencji, zostanie zorganizowana w Indiach.

Podczas Google Developer Days zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania aplikacyjne Google oraz trendy kształtujące globalny rynek oprogramowania. Program konferencji obejmuje m.in. sesje poświęcone wykorzystaniu algorytmów uczenia maszynowego przy wykorzystaniu silnika TensorFlow, technologii Progressive Web Apps, a także możliwościom rozwoju aplikacji dla Asystenta Google oraz użycia środowiska Android na potrzeby tworzenia aplikacji dla infrastruktury Internetu Rzeczy. Konferencja Google Developer Days będzie też okazją do rozmów i dyskusji. Podczas konferencji swoją wiedzą dzielić się będą najlepsi eksperci Google. Według przedstawicieli firmy Google w tegorocznej konferencji weźmie udział ok. 2 tys. deweloperów z całej Europy.

Szczegóły na temat warunków udziału w konferencji Google Developer Days wraz z formularzem rejestracyjnym są dostępne na stronie:
https://developers.google.com/events/gdd-europe/

Organizatorzy zapewniają uczestnikom darmowy transport do Krakowa z niemal wszystkich dużych europejskich miast. Wybrane sesje będzie można też śledzić na żywo na dedykowanym kanale YouTube.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *