MENU

Kroll Ontrack zmienia nazwę na Ontrack

8 stycznia 2018Rynek

Przedstawiciele firmy poinformowali o zakończeniu zmian związanych z ubiegłoroczną fuzją Kroll Ontrack i LDiscovery. W wyniku transakcji powstała spółka KrolLDiscovery dysponująca markami KLDiscovery oraz Ontrack.

Z oficjalnych informacji wynika, że spółka KrolLDiscovery będzie odtąd działać pod nazwą KLDiscovery. Z kolei Kroll Ontrack zmienia nazwę na Ontrack. Zgodnie z zapowiedziami specjalizacja obu podmiotów pozostanie niezmienna. W wyniku fuzji obie marki mają jednak korzystać z licznych efektów synergii produktowych i technologicznych. „Zaprezentowanie marek KLDiscovery i Ontrack odzwierciedla nasze zaangażowanie w rozwój najlepszych rozwiązań w zakresie eDiscovery, zarządzania informacjami i odzyskiwania danych. Nasze 30-letnie doświadczenie na arenie międzynarodowej, wykwalifikowani eksperci, dziedzictwo technologiczne i siła rynkowa pozwalają nam na świadczenie naszym Klientom najlepszych w swojej klasie produktów i usług” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu przedstawicieli KLDiscovery.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »