InfrastrukturaCIORynek

Kyndryl wprowadza do oferty nową platformę integracyjną

Platforma Kyndryl Bridge jest odpowiedzią na rosnącą złożoność i zróżnicowanie firmowych środowisk IT. Wedle zapowiedzi pozwala ona w czasie rzeczywistym zarządzać całym ekosystemem technologii, w tym zasobami o krytycznym znaczeniu biznesowym. Wykorzystuje przy tym m.in. mechanizmy sztucznej inteligencji.

Kyndryl wprowadza do oferty nową platformę integracyjną

Z oficjalnych informacji wynika, że rozwiązanie Kyndryl Bridge zapewnia stały i uproszczony przegląd zasobów składających się na firmową infrastrukturą IT. Centralizuje także szereg danych dotyczących funkcjonowania oraz wykorzystania zasobów w poszczególnych działach biznesowych. Przedstawiciele firmy Kyndryl podkreślają ponadto, że za sprawą szeroko rozumianej automatyzacji nowe rozwiązanie zapewnia także dostęp w czasie rzeczywistym do rekomendacji pozwalających zoptymalizować funkcjonowanie infrastruktury IT tak, aby poprawić efektywność procesów biznesowych. Platforma Kyndryl Bridge zapewnia też funkcjonalność wykrywania potencjalnych problemów wydajnościowych jeszcze zanim staną się one problemem o znaczeniu biznesowym. Wedle zapewnień, pierwsze testy nowego rozwiązania firmy Kyndryl wykazały, że w środowiskach korporacyjnych platforma Bridge pozwala m.in. na zmniejszenie liczy incydentów statystycznie przypadających na jeden serwer o 74% w skali miesiąca.

“Wprowadzając na rynek Kyndryl Bridge chcemy wyposażyć naszych klientów w narzędzie, które da im bezprecedensową kontrolę nad zarządzaniem i elastycznym dostosowywaniem operacji krytycznych dla działania ich biznesu” – podkreśla Paweł Raczyński, dyrektor zarządzający na region Polski i Krajów Bałtyckich w firmie Kyndryl. Rozwiązanie Kyndryl Bridge jest oferowane w modelu usługowym i wspiera technologie wielu wiodących dostawców. Jak przekonują przedstawiciele producenta, jego wykorzystanie nie wymaga zakupu dodatkowych narzędzi lub rezygnacji z dotychczas używanych rozwiązań. “Ekosystem partnerów, z którymi współpracujemy w tym zakresie jest szeroki i obejmuje wiodące firmy, takie jak Microsoft, Google, VMWare, and SAP i wielu innych” – dodaje Paweł Raczyński.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *